Exclusive777

Тема у розділі 'Чорний список', створена користувачем FuryHawk, 21 кві 2026.

  1. FuryHawk

    FuryHawk Schütze

    Повідомлення:
    4
    Адреса:
    Олевськ
    Exclusive777 | REIBERT.info https://share.google/cFSxm6G7lUYvEty61
    Купив у даного продавана капсюля ЦБО, ніби виробництва Шостки, виявилось, що виробництва Шостки - лише коробки. Всередині звичайний, совковий центробій, і це по при те, що я багато разів уточнював чи товар відповідає заявленому!
    Спочатку він ухилявся від відповіді, в потім завірив, що капсюль не підмінено.
    В той самий момент, він продавав ЦБО-Н фасований по 100шт, і в заголовку було вказано, що капсюль саме виробництва Шостки, і ціна на них була вища.
    Вважаю, що продавець свідомо підмінив вміст коробок, щоб підвищити свій заробіток.
    А тепер пише, що нічого мені не продавав і видалився з листування.:smile_11:
    Я розумію, що пройшло достатньо багато часу, і у декого виникне закономірне питання, чому я пишу тільки зараз, тому відповідаю: весь цей час я не був вдома, посилку забрала дружина і вона була запакована до цього часу.
     

    Images:

    Screenshot_20260421-104000.png
    Screenshot_20260421-104034.png
    Screenshot_20260421-104107.png
    Screenshot_20260421-104200.png
    Screenshot_20260421-104216.png
    Screenshot_20260421-104233.png
    Останнє редагування: 21 кві 2026
    М Драгоманов, M.Y. та CEMENT подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Якісно виконана та зручна кепка з сіткою по боках у кольорі Kryptek Mandrake та ліпучками для патчів...
      175 грн.
    2. Кепи утеплённое. Производитель не известен, из Англии. Вощеный хлопок, флисовая подкладка, шерстяная...
      200 грн.
    3. Лёгкое полевое кепи ВС Норвегии. Вышитая эмблема. Волчья, медвежья или собачья лапа. К чему относитс...
      300 грн.
    4. М-ТАС. Бейсболка тактическая олива рип-стоп Размер по бирке XL. Регулируется сзади утяжкой велкро. С...
      250 грн.
    5. Кепка М 43 з джинсового матеріалу. У вжитку не була. Розмір 58.
      250 грн.
  3. FuryHawk

    FuryHawk Schütze

    Повідомлення:
    4
    Адреса:
    Олевськ
    Ось фото вмісту капсюлів. Червоним позначено звичайний совковий ЦБО, чорним - від даного продавця, і зеленим - вміст справжнього ЦБО-Н виробництва Шостки. Перші два горять якщо підпалити, останній одразу вибухає.
     

    Images:

    IMG-e48e38ecef7981e8415392239695aa3d-V.jpg
  4. old hunter 1

    old hunter 1 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    17
    Лоти
      на продажу:
    5
      продані:
    35
    Повідомлення:
    3.162
    Адреса:
    Украина
    Ну у відгуках на сторінкі комрада Exclusive777 е таке - "Рідкісний барига.":)
    Я коли бачу його лоти, а саме ціну на товар, теж така думка приходить.
    Просто прохожу мимо, вже багато років.
     
    М Драгоманов, M.Y., SergiyPSM та 5 іншим подобається це.