Эмблема ВВС ( страна?)

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем Edles, 4 гру 2017.

  1. Edles

    Edles Oberst

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    97
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    159
    Повідомлення:
    4.654
    Адреса:
    Хмельницький
    Приветствую всех. Просьба подсказать - какой страны эмблемы? РФ или Европа? материал- алюминий. спасибо
     

    Images:

    img191.jpg
    img192.jpg
    Bakay подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Немного почищено - помыто . Лично сам хорошо упаковываю все свои лоты!!! Лоты разбиваю и комбинирую...
      350 грн.
    2. Взрыватель немецких противотанковых мин tmiz 42 сработанный,окрас родной.
      150 грн.
    3. ММГ Ф1 в рідній фарбі , пробка клеймо,мита водою різблення в гарному стані.
      555 грн.
    4. Переноска для М 24 Все рідне ,рідна фарба.
      15000 грн.
    5. На переходнике виднеется трещина. По фото, с болота!
      190 грн.
  3. NALSUR

    NALSUR Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    23
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    37
    Повідомлення:
    3.521
    Адреса:
    СМТ.Клевань. Рівненська обл.
    Я впевнений.що емблема ВПС РФ..
     
    Edles подобається це.
  4. Edles

    Edles Oberst

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    97
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    159
    Повідомлення:
    4.654
    Адреса:
    Хмельницький
    спасибо, сейчас такие носят или более ранние года?
     
  5. NALSUR

    NALSUR Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    23
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    37
    Повідомлення:
    3.521
    Адреса:
    СМТ.Клевань. Рівненська обл.
    Важко відповісти.Оскільки.такі емблеми носили саме у ВПС.На даний момент там створено ВКС..військово космічні сили.тому емблема може й змінитись.Подивіться в ГУГЛІ.
     
    Edles подобається це.