Целик от чего?

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем volent2299, 30 жов 2017.

  1. volent2299

    volent2299 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    3.171
    Адреса:
    ДАП (Донецкий аэропорт)
    Доброго времени суток. Прошу дать определение от чего целик ? Реанимировать можно?
    С ув.
     

    Images:

    20171030_174032.jpg
    20171030_174040.jpg
    20171030_174050.jpg
    antykvar_2009 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Медаль за выслугу в Вермахте 4 года.Материал железо магнитное посеребренное.Колодка с родной лентой...
      4200 грн.
    2. Знак польских скаутів, польских "Харцерів". Період видачі 1939-52рр
      320 грн.
    3. Значок 1 MAI - 1939. 3 Рейх.
      600 грн.
    4. Запрошую переглянути, інші мої лоти.
      1500 грн.
    5. WHW значок - офіцер Вермахту.
      200 грн.
  3. Кельт

    Кельт Major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    32
    Повідомлення:
    7.984
    Адреса:
    южные степи
    СВТ
     
    antykvar_2009, \Lisovik/, БЛК та ще 1-му подобається це.
  4. \Lisovik/

    \Lisovik/ General-major

    Повідомлення:
    5.459
    Адреса:
    Лінія Арпада
    Мої вітання.Пробувати оживити звичайно можна,а пошукати поряд інші Светкині органи та вузли просто необхідно!:beer:З пов.
     
    Bandera3, volent2299 та Кельт подобається це.