"Бронещиток,"ганс".

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем Иван Скрипник, 23 вер 2022.

  1. Иван Скрипник

    Иван Скрипник Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    14
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    35
    Повідомлення:
    1.933
    Адреса:
    Планета Земля
    Вітаю,Друзі!
    Ось такий бронещиток індивідуального захисту стрільця по ДСВ потрапив до рук,виробництво - Німеччина,якість,звісно,на висоті,стан дуже добрий,не врахуючи чисто "виробничої травми" - бокового наскрізного пошкодження,"лобова броня" - 10 міліметрів,без пошкоджень і у дуже доброму стані.
    Хотілося б почути думки Шановного Товариства з приводу вартості такого артефакту,адже він може бути використаний не тільки у якості експонату,а і як діюча вогньова точка!
    ММГ гвинтівки вставлений для наочності.
    Заздалегідь вдячний за кожну конструктивну думку.
     

    Images:

    P9202106.JPG
    P9202114.JPG
    P9202104.JPG
    P9202105.JPG
    P9202107.JPG
    P9202108.JPG
    P9202109.JPG
    P9202110.JPG
    P9202111.JPG
    P9202112.JPG
    P9202113.JPG
    kley, \Lisovik/, Олег Грабовский та 10 іншим подобається це.
    1. (в наявності 50 шт.)
      Німецький алюмінієвий люверс. Оригінал 40-х років!
      30 грн.
    2. Все хорошо помыто и почищено ! На некоторых есть клейма и надписи ! В данном лоте всего 77 пред...
      700 грн.
    3. ЧАСТЬ фурнитуры на игрик материал сталь. Вермахт.
      210 грн.
    4. (в наявності 48 шт.)
      Шпеньки на німецьку амуніцію. Оригінал!
      50 грн.
    5. Лесной коп на берегу речушки . Размеры жетона = 62 х 23 мм . Цепь длиною = 44 см . Бронза . Вес ее =...
      170 грн.
  2. Andrey-guest

    Andrey-guest Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    159
    Адреса:
    Украина
  3. Stenli

    Stenli Obergefreiter

    Рейтинг:
    -1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    0
    Повідомлення:
    88
    Адреса:
    Украина
    на мою думку 100 баксiв повинен коштувати даже в наш нелегкий час
     
    kley, Олег Грабовский, Mihalich1979 та ще 1-му подобається це.
  4. FURZIK

    FURZIK Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    836
    Лоти
      на продажу:
    113
      продані:
    2.573
    Повідомлення:
    429
    Адреса:
    Словакия
    продал до войны около 24 штук таких
    в хорошем состоянии без повреждения по 100 баксов
    с утратами по 50 баксов
     
    kley, Mihalich1979, Мансур Львович та 2 іншим подобається це.
  5. D-day

    D-day General-leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    23
    Повідомлення:
    11.114
    Адреса:
    Ukraine
    Это максимум.
    Хотя вы можете долларов 800 для старта взять.
    Я смотрю вот Ваши темы и лоты, и мне кажется, что Фиксики Ваш любимый мультфильм.
     
    Violiti, Николай 1981, kley та 12 іншим подобається це.
  6. FURZIK

    FURZIK Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    836
    Лоти
      на продажу:
    113
      продані:
    2.573
    Повідомлення:
    429
    Адреса:
    Словакия
    щит кстати по ПВM и он Австро-Венгерский
    немцы нормально их нахабатили в первую мировую и активно их юзали на вторую мировую
     
  7. Иван Скрипник

    Иван Скрипник Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    14
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    35
    Повідомлення:
    1.933
    Адреса:
    Планета Земля
    \Lisovik/, kley та Otryta подобається це.