Батарея ?

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем Lider-val, 12 січ 2022.

  1. Lider-val

    Lider-val Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    130
    Лоти
      на продажу:
    10
      продані:
    227
    Повідомлення:
    293
    Адреса:
    Украина
    Здравствуйте.
    По ВОВ копнулось три таких предмета. Думаю батареи.
    У кого какие мысли будут ? Прошу определить предмет.
    Может кто разбирал, что внутри находиться ?
    Заранее благодарен за ответы.
    :beer::beer::beer:
     

    Images:

    IMG_4148.JPG
    IMG_4149.JPG
    IMG_4151.JPG
  2. Цікаві лоти

    1. Все на фото,работоспособность не проверялась
      600 грн.
    2. На фото. С болота, будет хорош! Просто помыт. https://reibert.info/lots/zazhim-dlja-natjaguvannja-dr...
      445 грн.
    3. 500 грн.
    4. 300 грн.
    5. З болота.В моїх лотах є і резинки на планках, з цього комплекту.
      650 грн.
  3. \Lisovik/

    \Lisovik/ General-major

    Повідомлення:
    5.460
    Адреса:
    Лінія Арпада
    Вітаю.Якщо виступи з обох боків-це вушка,то може бути батарея для переносного ліхтаря по типу шахтарського...Відповідно,всередині мають бути електродні пластинки .При відкриванні треба бути обережним:електроліт є розчином кислоти чи щолочі і при попаданні може обпекти та роз"їдати шкіру...:smile_10: