Нові повідомлення профілю

  1. eina
    eina Кузьміч V V M
    Рекомендую Камрада до співпраці.
    Угода на відмінно.
    Дякую.
    З повагою
    1. Кузьміч V V M подобається це.
  2. Alexmusel
    Alexmusel SaintPeter
    Відповідальний покупець. Мої рекомендації!
    1. SaintPeter подобається це.
  3. Alexeykr
    Alexeykr zalogin
    Виграв на аукціоні ножичка. Все ок. Товар як в опису. Відправка швидка. Дякую продавцеві та рекомендую до співпраці!
    1. zalogin подобається це.
  4. Boltino
    Boltino Voron55
    рекомендую...все ок!!!
  5. LeraYatsenko
    LeraYatsenko Oleg
    С днём рождения, папа! Я тебя очень люблю и очень по тебе скучаю. С любовью, твоя дочь.
  6. Maibach
    Maibach nikolau7
    Лоти отримав продавця рекомендую.
    1. nikolau7 подобається це.
  7. Genzagen
    Genzagen КАР
    Доброго дня, підкажіть що є в наявності для тюнингу Cros.1377
  8. Alex@nder
    Alex@nder aachen
    Вы лот будете оплачивать?
  9. Ev24
    Ev24 Exclusive777
    Товар отримав дякую продавця рекомендую
  10. боб 2
    боб 2 Joker_1981
    Приємно мати справу. Порядний покупець. Рекомендую.
    1. Joker_1981 подобається це.
  11. pav5
    pav5 slavan7177
    Відмінна співпраця: ввічливий, комунікабельний та пунктуальний контрагент. Приємно пройшла угода. Рекомендую всім до співпраці.
    Сподіваюся на подальшу співпрацю з Вами!
    З величезною повагою до Вас та Вашої родини.
    Віктор Дмитрович
    1. slavan7177 подобається це.
    2. slavan7177
      slavan7177
      Дякую за відгук. Завжди радий допомогти. Навзаєм з повагою до Вас і Ваших рідних!
      22 чер 2026 у 18:21
      pav5 подобається це.
  12. Nofan
    Nofan SON P
    Вітаю я просрочив платіж (
  13. Вальдемар1988
    Вальдемар1988 pelengAs73
    Замовлення прийшло гарно запаковано. Дякую!
  14. ub4gyd
  15. Ирина 3
    Ирина 3
    Вайбер 0933983578
  16. karelpuba
    karelpuba Slava W
    Бажаю міцного потрібен на Leatherman surge біта тримач
  17. GriveN
    GriveN Artem
    Міцного, так проценти забули зняти за дострокове зняття лоту. Давайте все по чесному.
    1. Artem подобається це.
    2. Artem
      Artem
      Все ок.
      22 чер 2026 у 11:06
  18. Полуторка 55
    Полуторка 55 Ervlampii
    Відповідальна і приємна людина, рекомендую до співпраці, я вражений давно не зустрічав настільки приємних людей, найкращі побажання)
  19. Simo Suomi
    Simo Suomi Otryta
    Щиро дякую за Ваш позитив та підтримку! Також бажаю Вам успіху, та всього найкращого!!
    1. кучукаю, Otryta та Лорд Грегори подобається це.
    2. Otryta
      Otryta
      Дякую Друже.З повагою
      22 чер 2026 у 09:32
      кучукаю подобається це.
  20. Alekss777
    Alekss777 Kimuraga
    Дякую за покупку. Приємно мати справу з відповідальним та оперативним покупцем . З повагою.А
  21. Alex@nder
    Alex@nder aachen
    Добрый день вы купили лот жду оплату
  22. Illusionist
    Illusionist DosUkraine
    Доброго дня , найшов інформацію що можете підказати де знайти СТАНОК до НСВ
  23. botanica
    botanica mazzy18
    Приємно мати з Вами справи! З поповненям колекції
  24. klerik777
    klerik777 Otryta
    Спасибі за підтримку, найкращі рекомендації.
    1. кучукаю, Simo Suomi та Otryta подобається це.
    2. Otryta
      Otryta
      Тримаємось разом Друже.З повагою
      21 чер 2026 у 21:25
      кучукаю та Simo Suomi подобається це.
  25. боб 2
    боб 2 IRBIz
    Приємно мати справу. Порядний покупець. Рекомендую.