Знак

Тема в разделе "Що це таке?", создана пользователем Середульчос, 8 июн 2022.

  1. Середульчос

    Середульчос Oberfeldwebel

    Сообщения:
    484
    Адрес:
    Через дрогу від Серба.
    Всім доброго часу доби. В перерві між боями попався такий ось знак. Зорієнтуйте, що це таке і з чим його їсти. Фото наразі тільки такі (
    З повагою.
     

    Изображения:

    IMG-7b7ee11820e21aac167d1dbeabdacdf0-V.jpg
    IMG-dc20e5de7b2cd2c0eb571542b067b05e-V.jpg
    IMG-e12e3e1cc1a67802a9640fa9bee96d1e-V.jpg
    Jawist нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. З болота.В лоті тільки кришка.
      300 грн.
    2. Коп.Думаю що це саме цей люк. Товщина приблизно 27-30мм.На фото його видно, на нижній броні, ззаду в...
      5000 грн.
    3. Заглушка пістолетного грота знаходиться в хорошому стані.
      400 грн.
    4. Копана.ціла. Ось визначення - https://reibert.info/threads/chastina-broni.1571333/
      5000 грн.
    5. Ключ MASCHINENFABRIK-PENIG, піднятий на місці розбитого танку, довжина 21 см.
      888 грн.
  3. Advo70

    Advo70 Oberleutnant

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    785
    Лоты
      на продаже:
    796
      проданные:
    1.797
    Сообщения:
    1.942
    Адрес:
    Днепропетровск