Значок

Тема в разделе "Що це таке?", создана пользователем Schtorch, 8 сен 2022.

  1. Schtorch

    Schtorch Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    253
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    508
    Сообщения:
    2.089
    Адрес:
    Захід
    Вітаю. Підкажіть що за знаки. Дякую
     

    Изображения:

    IMG_20220906_100500.jpg
    IMG_20220906_100455.jpg
    IMG_20220906_100515.jpg
    IMG_20220906_100512.jpg
    IMG_20220906_100524.jpg
    IMG_20220906_100331.jpg
    IMG_20220906_100519.jpg
    IMG_20220906_100325.jpg
    IMG_20220906_100345.jpg
    IMG_20220906_100336.jpg
    IMG_20220906_100448.jpg
    IMG_20220906_100433.jpg
    IMG_20220906_100451.jpg
    zubrik нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. Знайдено на копі Не чищена зовсім Стан на фото
      1700 грн.
    2. (в наличии 3 шт.)
      Пружина новоробна,якісна. В лоті 1шт.
      350 грн.
    3. 250 грн.
    4. 12 калібр, все інше на фото. Із недоліків, курки. Один рідний, підварювався раніше, другий рідний, л...
      15000 грн.
    5. Латунные надульник и отвёртка к винтовке Арисака. Надульник с клеймом.
      600 грн.
  3. Александр Русявый

    Александр Русявый Oberleutnant

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    147
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    313
    Сообщения:
    1.677
    Адрес:
    Stadt Kiew
    Здравствуйте,
    1. круглый знак - Третий разряд по бегу, 1950-е, самодельная круглая накладка.
    2. Знак отличник БГТО обр.1940г.
     

    Изображения:

    E1583CD8-D8E3-4C5D-A0A4-AA711A62C3F7.jpeg
    8B51A1ED-1B31-41FA-8033-B5F51E3A2D72.jpeg
    Bangalor, zubrik, Schtorch и 2 другим нравится это.
  4. Bangalor

    Bangalor General-major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    57
    Лоты
      на продаже:
    2
      проданные:
    103
    Сообщения:
    5.428
    Адрес:
    Україна
    Доброго!
    Брат-близнюк на фіолетовому продається.
    94773444.jpg 94773449.jpg
    Стосовно знака ГТО - на малюнку, який камрад виложив вище, переплутані підписи до першого і другого знаків:). У Вас знак ГТО 1 ступеня (не відмінник, і не БГТО).
    З повагою,
     
    Последнее редактирование: 8 сен 2022
  5. Schtorch

    Schtorch Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    253
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    508
    Сообщения:
    2.089
    Адрес:
    Захід
  6. Bangalor

    Bangalor General-major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    57
    Лоты
      на продаже:
    2
      проданные:
    103
    Сообщения:
    5.428
    Адрес:
    Україна
    Мода тоді була така, чи як зараз модно казати тренд. Якщо людина мала розряд із певного виду спорту, вона отримувала знаки за перемогу на змаганнях (перемога - це одна із умов, і іноді знаків було декілька:)). Брався центральний медальон і кріпився замість бігуна із зірочкою, підкреслюючи, так би мовити, індивідуальність:).
    images (2).jpg images (3).jpg 104565101.jpg
    https://www.google.com/search?q=зна...HWXAAzUQ_AUoAXoECAEQAw&biw=1280&bih=632&dpr=1
     
    Последнее редактирование: 8 сен 2022
  7. Bangalor

    Bangalor General-major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    57
    Лоты
      на продаже:
    2
      проданные:
    103
    Сообщения:
    5.428
    Адрес:
    Україна
    Вище виложив фото для порівняння основ знаків.
    Знаки із зіркою зразка 1947 року (з таблетками, види спорту були визначені у додатку до "Постановления комитета по делам по физической культуре при Совете Министров СССР от 23 февраля 1949г. №140 о Единой Всесоюзной спортивной классификации").
    В літературі зазначається, що знаки із серпом та молотом почали випускати з середини 50-х, коли ввели єдині знака розрядників із бігуном та зіркою. Тут у мене припущення, що з 1955 року, коли також ввели юнацькі розряди.
    Так що знаки із таблетками і СіМ - це якраз те, про що писав вище, про вироби фуфлогонів я зараз не говорю:). З 1961 року вже пішли прямокутні знаки.
    А от стосовно розрядів з парашутного спорту зр. 1947 р. однозначної думки, наскільки знаю, немає. Згідно з каталогами, ніби накладка має бути з парашутистом на плоскості:), причому мельхіорова.
    Але розрядників зразка 1947 року, наскільки мені відомо, фуфлити почали іще з 80-х років:( (накладки маю на увазі)
    48.jpg 4244612401.jpg
     
    Последнее редактирование: 9 сен 2022