Жетон

Тема в разделе "Скільки коштує?", создана пользователем Сушко Саня, 4 июн 2021.

  1. Сушко Саня

    Сушко Саня Schütze

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    12
    Сообщения:
    7
    Здравствуйте. Подскажите по цене Screenshot_20210604-145642.jpg
     
    Егор Задорожный нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. Предлагаю вашему вниманию легендарный карабин Mauser 98k, образца 1938 года выпуска. Макет в прекр...
      36000 грн.
    2. Стебель затвора на Маузер к98 состояние хорошее
      5300 грн.
    3. (в наличии 3 шт.)
      Экстрактор на Маузер к98 состояние хорошее складское по фото
      1350 грн.
    4. (в наличии 5 шт.)
      Намушник (запобіжник/захист мушки) карабіна Маузер 98k. Складське зберігання.
      130 грн.
    5. Намушник К98 (если не прав поправьте) возможно побойдёт на МР-38/40 Состояние по фото. Полный функци...
      1990 грн.
  3. kyltic

    kyltic Leutnant

    Сообщения:
    1.192
    Адрес:
    Львів, Україна
    Доброго здоров‘я! Зі всією до Вас повагою, але як можна оцінювати стан копаного жетону, якщо Ви навіть аверс повністю не показали!?
    Зробіть, будьте ласкаві, якісні світлини при денному освітленні, чітко продемонструвавши усі його втрати та недоліки...
     
    Alter Mann, David Della Rocco, 240оsb и 3 другим нравится это.
  4. David Della Rocco

    David Della Rocco Leutnant

    Сообщения:
    1.269
    Адрес:
    Ländle
    Цей жетон у нас на аукціоні вже давно висить за 200 гривень і нікому його не треба. https://reibert.info/lots/zheton.706376/
    За гривень 100+ би продався.
     
    Alter Mann, kyltic и DRAMMATURG нравится это.
  5. kyltic

    kyltic Leutnant

    Сообщения:
    1.192
    Адрес:
    Львів, Україна
    Дійсно, тепер згадав, що він мимоволі попадав в поле зору на продажу серед інших жетонів, але своїм станом не зацікавив, а тому і не запам‘ятався:rolleyes:
    Якщо не продається за 200 грн., не бачу проблеми в тому, щоб зменшити ціну і спробувати, до прикладу, зі 150 грн. Якщо ще трохи безрезультатно «повисить» на аукціоні, то остаточно втратить до себе інтерес і по кінцівці продасться за символічних сто гривень...
     
    Alter Mann, -Odessa- и David Della Rocco нравится это.
  6. David Della Rocco

    David Della Rocco Leutnant

    Сообщения:
    1.269
    Адрес:
    Ländle
    Щось мені здається, що він вже продався, враховуючи, що лот достроково зняли з торгів.
    Я якось жетон артполку приблизно в такому ж стані купив на аукціоні за 120 гривень.
     
    Alter Mann, kyltic и -Odessa- нравится это.