Жетон SS "DF"

Тема в разделе "Скільки коштує?", создана пользователем Roman89Sem, 3 май 2017.

  1. Roman89Sem

    Roman89Sem Schütze

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    14
    Адрес:
    Украина
    Подскажите пожалуйста сколько примерно стоит
     

    Изображения:

    1493742810353.jpg
    1493742904927.jpg
    1493742942073.jpg
    Roma_1985, NAVS79 и Johann Schneider нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. Распродаж коллекции латунных маузеровских гильз Германии , разных по клеймам ! Повторов нет ! В л...
      6800 грн.
    2. Планка Маузер с клиентом ВS, Чешского производства. Пружина залипшая.
      120 грн.
    3. гільза трошки пошкоджена,капсуль не битий,куля не стріляна.Все як на фото.
      110 грн.
    4. 35 грн.
    5. 3 варианта клейм 7,92×57 Mauser(гильзы) производства норвежской фирмы Raufoss Ammunisjonsfabrikker(-...
      400 грн.
  3. Buntara

    Buntara Hauptmann

    Сообщения:
    2.191
    Адрес:
    UA
    СС-(полк),,дер Фюрер,, СС-ВТ.Ну,шо сказати,не дуже обiзнаний з тематикою це-це,ну раз уж нiхто непише,то виходячи з логiкi думаю коштує гривень 3000(звісно за умови оригінальності).А,так чекайте,може хто ще відгукнется,да підкаже точніше за ціну та за оригінальність.
     
    Roma_1985, А.А. Брусилов 13 и gans177 нравится это.
  4. Roman89Sem

    Roman89Sem Schütze

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    14
    Адрес:
    Украина
    Дякую
     
  5. Roman89Sem

    Roman89Sem Schütze

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    14
    Адрес:
    Украина
     

    Изображения:

    20170505_103436.jpg
    20170505_103422.jpg
  6. Roman89Sem

    Roman89Sem Schütze

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    14
    Адрес:
    Украина
     

    Изображения:

    20170505_103410.jpg
    20170505_103356.jpg
    20170504_222614.jpg
    20170504_222544.jpg
    20170504_222614.jpg
  7. Buntara

    Buntara Hauptmann

    Сообщения:
    2.191
    Адрес:
    UA
    Так я вам же написав за цей жет,-старт з 3000 грн,а там як карта ляже,мо 150-200 доларiв i набере,все в залежностi кому як треба.А так лiчно би я оцiнив до вiд 3000 до мах 4000 грн,але думаю що в реалi може бiльше,чував що цi фюрере цiнятся,але тема не моя як i писав вище,тому конкретнiше непiдкужу.:)
     
  8. А.А. Брусилов 13

    А.А. Брусилов 13 Stabsfeldwebel Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    45
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    69
    Сообщения:
    2.107
    Адрес:
    Украина
    виставите повідомте ссилочкою
     
  9. Roman89Sem

    Roman89Sem Schütze

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    14
    Адрес:
    Украина