Запчастини ПСВ?

Тема в разделе "Техніка та важке озброєння", создана пользователем gans muler, 20 июн 2018.

  1. gans muler

    gans muler Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    118
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    234
    Сообщения:
    1.677
    Адрес:
    Галичина
    Добрий вечір камради. З чого це може бути? Знайдено на позиціях по ПСВ, лежало глибоко. Є залишки фарби, кришка латуна.
     

    Изображения:

    20180620_185322.jpg
    20180620_192734.jpg
    20180620_185319.jpg
    20180620_185348.jpg
    20180620_185348.jpg
    20180620_185352.jpg
    20180620_185322.jpg
    20180620_192734.jpg
    20180620_185319.jpg
    20180620_185421.jpg
    20180620_185348.jpg
    20180620_185352.jpg
    20180620_185337.jpg
    20180620_185410.jpg
    20180620_185342.jpg
  2. Интересные лоты

    1. З болота.В лоті тільки кришка.
      300 грн.
    2. Працює. Весь комплект на продаж. Нічого не розбиваю окремо! Прокладка є. Все ок,на фото..
      52000 грн.
    3. Ящик з Т-34 командирський, непоганий стан. Ящик з сім"ї ветерана танкіста. Все на фото.
      1500 грн.
    4. До вашої уваги Центральна Приборна Панель Управління Танка “Valentine” - «Валентайн» Предмет був...
      20500 грн.
    5. Уламки з місця падіння літака іл-2 по 1943-му році. Фото двигуна з просторів інтернета для ознайомле...
      455 грн.
  3. gans muler

    gans muler Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    118
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    234
    Сообщения:
    1.677
    Адрес:
    Галичина
    Ну що нівкого немає ідей з якої техніки запчастини???
     
  4. ded72

    ded72 Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    43
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    85
    Сообщения:
    2.135
    Адрес:
    Киев
    Доброго!
    ... думаю щось з артилерії, х/з?
     
  5. gans muler

    gans muler Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    118
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    234
    Сообщения:
    1.677
    Адрес:
    Галичина
    Нема ніяких ідей що це????