З аеродрома

Тема в разделе "Хлам", создана пользователем Sacha, 3 дек 2017.

  1. Sacha

    Sacha Feldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    39
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    70
    Сообщения:
    1.113
    Доброго вечора. На аеродромі, де стояли літаки РККА, потім німці, потім знов РККА викопав зламок літака. До двох пластин (матеріал - метал, заклепки теж метал) був приклепаний лист алюмінію. Алюміній був гнилий і розсипався. Можливо комусь ці пластинки щось нагадують - де стояли, який тип літака? З сопутки часто траплялись алюмінієві кришки від ELAZ, але оскільки аеродром використовувався обома воюючими сторонами, вони можуть і не мати відношення до цих залишків літака.
     

    Изображения:

    SAM_3698.JPG
    SAM_3699.JPG
    SAM_3700.JPG
    SAM_3701.JPG
    SAM_3702.JPG
    1. (в наличии 5 шт.)
      Совок лопатка тм Fiskars нова пластикова відмінно для пошуку на пляжі. Ціна за 1 шт.
      300 грн.
    2. (в наличии 2 шт.)
      Герметичный прямой разьем для подводных наушников Minelab CTX-3030, Nokta, Sea Ghost
      500 грн.
    3. Чохол на блок керування всіх моделей металошукачів Garrett серії ACE. Головне призначення - захист д...
      200 грн.
    4. (в наличии 4 шт.)
      Новая тарелка. Прочный пластик. Диаметр 38 см Пересыл на покупателе
      450 грн.
    5. Новий чохол для металошукача Nokta Legend
      190 грн.
  2. Sacha

    Sacha Feldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    39
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    70
    Сообщения:
    1.113
    Доброго вечора. Ще залізо з того ж аеродрома. До літаків відношення має?
     

    Изображения:

    SAM_3726.JPG
    SAM_3727.JPG
    SAM_3728.JPG
    SAM_3729.JPG
    SAM_3730.JPG
  3. gall 83

    gall 83 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    78
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    138
    Сообщения:
    3.143
    похоже на вилку хвостового колеса с ув.
     
    Миша-Клад нравится это.
  4. Sacha

    Sacha Feldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    39
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    70
    Сообщения:
    1.113
    А від якого літака може бути?
     
  5. gall 83

    gall 83 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    78
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    138
    Сообщения:
    3.143
    похоже на Ил 2 но могу и ошибиться с ув.
     
    Миша-Клад, A10A, TarASha и ещё 1-му нравится это.
  6. Ходер

    Ходер Oberleutnant

    Сообщения:
    1.947
    Адрес:
    Україна
    Дброго, ДБ3/Ил-4 [​IMG]
     
    Миша-Клад, A10A, Sacha и ещё 1-му нравится это.
  7. Sacha

    Sacha Feldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    39
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    70
    Сообщения:
    1.113
    Крім ціни металу якусь цінність має?