Реклама на REIBERT.info
Тема в разделе "Знахідки", создана пользователем DIMON ZLOY, 28 май 2009.
Чья, просто интересно?
перша світова це скоріше всього
можливо німець бо австріяк не такий
як на мене так то німець просто австріяка маю не похожий він зовсім
Как по мне, то Австро-венгрия.
ну и по мне тоже, похоже