Реклама на REIBERT.info
Тема в разделе "Техніка та важке озброєння", создана пользователем Боб67, 11 фев 2020.
Хай! Недавно викопав,думав мертва,але після електролізу ніби жива . Підкажіть від якого ,,мопеда,,?
траверса от ижа
Дякую
дополню СССровского а не довоенного ижа
Вже в металолом пішов!