Трак,масльонка?

Тема в разделе "Знахідки", создана пользователем Mihalich1979, 5 окт 2022.

  1. Mihalich1979

    Mihalich1979 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Сообщения:
    902
    Адрес:
    Україна
    Доброго дня,підкажіть будь-ласка по предметах,трак,масльонка від якої техніки? Дякую.З повагою.
     

    Изображения:

    IMG_20221005_130134.jpg
    IMG_20221005_130156.jpg
    IMG_20221005_130207.jpg
    IMG_20221005_130207.jpg
    IMG_20221005_130336.jpg
    IMG_20221005_130340.jpg
    IMG_20221005_130350.jpg
  2. Интересные лоты

    1. Знак, накладка. 47 піхотна дивізія США. Матеріал олов'яниста в бронза.
      500 грн.
    2. Стан по фото. Накладений платіж ВІДСУТНІЙ. Висилаю після повної оплати на карту ПБ. Купуючи декілька...
      250 грн.
    3. Состояние на фото
      6000 грн.
    4. Высота 35 мм, ширина 27 мм, тяжелый металл, гарантия подлинности, для реставрации или оформления Пер...
      200 грн.
    5. Кокарда. Німеччина. Ганноверське королівство. Латунь. Діаметр 2,5 см.
      340 грн.
  3. Олег Грабовский

    Олег Грабовский Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    39
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    80
    Сообщения:
    1.453
    Приветствую. Мне кажется или это так есть, что масленка из фильтра от противогаза (ЕО14 кажись)?
     
    kripers338, TarASha, Учень и 5 другим нравится это.
  4. Barankin

    Barankin Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    5
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    8
    Сообщения:
    2.626
    Адрес:
    Україна, Київ
    TarASha, Учень, Mihalich1979 и 3 другим нравится это.
  5. Mihalich1979

    Mihalich1979 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Сообщения:
    902
    Адрес:
    Україна
    З трактом зрозуміло,з масльонкою також.

    Стосовно масльонки можливо і з фільтра,але виробництво промислове. Ще питання масльонка на які роки може бути?Дякую.
     
  6. Учень

    Учень Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    786
    Адрес:
    .
    Доброго.
    Це(я гадаю) фронтове, якось траплялись, але у зовсім іншому стані). У Вас дуже гарний стан, і річ ця відносно рідка.
    З Пов.
     
    TarASha, Мансур Львович и Mihalich1979 нравится это.
  7. Mihalich1979

    Mihalich1979 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Сообщения:
    902
    Адрес:
    Україна
    Доброго ранку,хочу Вас запитати такі масльонки Вам траплялися на копі ( на позиціях)?
    Я гадаю, що якщо предмет артельний ,то може бути як довійна, так і війна З повагою,дякую за інформацію.
     
  8. Mihalich1979

    Mihalich1979 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Сообщения:
    902
    Адрес:
    Україна
    Можливо кинете якусь силку,або фото.Дякую.:beer:
     
  9. Учень

    Учень Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    786
    Адрес:
    .
    Добре, буде Вам, як Ви хочете).
    post-34741-0-49881900-1585680324_thumb.jpg post-34741-0-02218600-1585680357_thumb.jpg
    Фотографії це не мої, но залишив на компукторі, бо дуже цікаве виконання).
     
    Gregson, Мансур Львович и Mihalich1979 нравится это.
  10. Учень

    Учень Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    786
    Адрес:
    .
    А ось, з той же опери. Дегазаційний засіб був колись, але переробили на кружку, та й бачите, що це не в фронтових умовах робилось, це артелі виготовляли.
    post-60597-0-33688200-1596537307_thumb.jpeg post-60597-0-23671500-1596537267_thumb.jpg
     
    Мансур Львович, Mihalich1979 и valerka нравится это.
  11. Mihalich1979

    Mihalich1979 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Сообщения:
    902
    Адрес:
    Україна
    Дякую, :beer:
     
    Иван Скрипник и Учень нравится это.