сколько стоит такой ммг?

Тема в разделе "Скільки коштує?", создана пользователем ТОР-, 13 янв 2024.

  1. ТОР-

    ТОР- Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    43
    Лоты
      на продаже:
    65
      проданные:
    93
    Сообщения:
    4.467
    Адрес:
    украина
    Всем привет подскажите сколько стоит такой ммг на предмет продажи,?
     

    Изображения:

    20210717_111118.jpg
    20210717_111254.jpg
    20210717_111259.jpg
    20210717_111303.jpg
    20210717_111306.jpg
    20210717_111309.jpg
    20210717_111314.jpg
    20210717_111318.jpg
    20210717_111322.jpg
    20210717_111421.jpg
    20210717_111539.jpg
    20210717_111547.jpg
    20210717_111552.jpg
    20210717_111601.jpg
    20210717_111623.jpg
    20210717_111701.jpg
    20210717_111706.jpg
    20210717_111746.jpg
  2. Интересные лоты

    1. Оригинал, 131 х 83 мм, фото на листе в клетку для масштаба Описание полка: 92 пехотный печорский пол...
      1800 грн.
    2. сост.на фото
      180 грн.
    3. Фото в патріотичній рамці. Німеччина часів ПСВ. На фото проглядається німецький військовий, саме зоб...
      400 грн.
    4. Фотографии Германия Первая мировая в отличном состоянии. Оригинал. размер 9 х 14 см
      100 грн.
    5. Фотографии Германия Первая мировая в отличном состоянии. Оригинал. размер 9 х 14 см
      100 грн.
  3. Полуторка 55

    Полуторка 55 Obergefreiter

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    16
    Сообщения:
    75
    Адрес:
    Харьков
    Очень дорого) правда вопрос кто сейчас его может себе позволить) с уважением))
     
    Johan Weiss, Mihalich1979, Kox 263-1 и 5 другим нравится это.
  4. vulcan888

    vulcan888 Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    97
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    171
    Сообщения:
    1.016
    Адрес:
    Україна
    Вітаю, батько ручних кулеметів, вироблений для Чилі в 1946р., навіть при сьогоднішній ситуації, не менше 2300 ойро.
     
  5. Parabellum_007

    Parabellum_007 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    89
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    187
    Сообщения:
    378
    Адрес:
    Ukraine
    Вітаю!
    Я може трохи випав з життя. Але 2300 доларів за порізаний ММГ післявоєнного кулемета - це щось з області фантастики. Тут ще питання в тому, кому і на хіба воно треба сьогодні. Реконструкція чилійських спецпризначенців під час Кубинської кризи якось знаєте взагалі не дуже користувалась популярністю в Україні) Я вже мовчу про теперішній момент.
    Враховуючи сучасні реалії, я б не плекав надій отримати за нього більше ніж 1000 умовних. Та й то на любителя, а не для швидкого продажу.
    З повагою.
     
    Последнее редактирование: 18 янв 2024