Штик ніж

Тема в разделе "Скільки коштує?", создана пользователем Ватсон, 24 окт 2025.

  1. Ватсон

    Ватсон Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    4
    Сообщения:
    595
    Адрес:
    Украина Борисполь
    Добрий вечір. Прошу оцінити
     

    Изображения:

    N2.jpg
    Y1.jpg
    т3.jpg
    Roma_1985, Kox 263-1, Alter Kamerad и 3 другим нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. Одним лотом,все на фото
      250 грн.
    2. 300 грн.
    3. ММГ підривника
      400 грн.
    4. (в наличии 8 шт.)
      По фото
      100 грн.
    5. Шрапнель 1кг
      90 грн.
  3. Alter Kamerad

    Alter Kamerad Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    7
    Сообщения:
    605
    Адрес:
    Кропивницкий
    Вітаю, тільки не марафетьте його хай таким і буде без наждачки і тд. 1,5 - 2к.
     
    HellHound, dimarik, Flesh и 4 другим нравится это.
  4. doktor1

    doktor1 Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    80
    Лоты
      на продаже:
    8
      проданные:
    167
    Сообщения:
    3.964
    Адрес:
    Україна
    Штик не поганий- 70-80₴
    Фото просто супер
     
  5. Robin Nogood

    Robin Nogood Stabsgefreiter

    Сообщения:
    116
    Доброго вечора,3000-3500,як буде продаж, дайте посилання на аук.З повагою....
     
  6. dimarik

    dimarik Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    43
    Лоты
      на продаже:
    19
      проданные:
    76
    Сообщения:
    1.025
    Адрес:
    Киев
    річ точена це видно навіть по цих фото
    поверх припала іржа
    на мою думку свої 50$ він потягне і до бажання придбати
     
    Последнее редактирование: 24 окт 2025
    Kox 263-1 нравится это.