ШКАС

Тема в разделе "Реставрація знахідок", создана пользователем qwerty3, 18 ноя 2018.

  1. qwerty3

    qwerty3 Oberst

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    188
    Лоты
      на продаже:
    44
      проданные:
    618
    Сообщения:
    3.793
    Адрес:
    Полесье
    Доброго дня, шановні панове.

    Відкопав таку річь. Схоже на кулемет ШКАС. Знайти посібник з єксплуатації та ремонту не вдалося.

    Також не вдалося знайти відео роботи кулемета ШКАС.

    Зараз закинув залізяки у воду, разом з Галою, щоб відкисли. Далі бажаю відчистити від іржі.

    Порадьте, як ліпше це зробити? Як що кислота, то яка? Соляна, борна, щавелева, або уксусна?

    Буду вдячний за будь яку пораду.

    Поради буду ретельно виконувати, та викладати фото отриманих результатів.

    З повагою


    ШКАС викопаний jpeg_001.jpg
     
    Последнее редактирование: 18 ноя 2018
    VIKTOR 243, Star64, minitarn3838 и ещё 1-му нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. Орден Славы I степени. --------- Василий Васильевич Хрупов (1923, дер. Шемнино, Тверская губерния —...
      460000 грн.
    2. Значок планеристів. Німеччина.
      300 грн.
    3. Спортивна медаль. Німеччина. 1931.
      300 грн.
    4. WHW значок - офіцер Вермахту.
      200 грн.
    5. Знак за поранення 3 ступінь (чорний), з наградним документом на 44 рік. Знак в бунтметалі, чудовий с...
      5000 грн.
  3. mays2012

    mays2012 Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    563
    Адрес:
    Украина
    Gasser и qwerty3 нравится это.
  4. Montigomo

    Montigomo Oberst

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Сообщения:
    5.679
    Адрес:
    Южные степи
  5. qwerty3

    qwerty3 Oberst

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    188
    Лоты
      на продаже:
    44
      проданные:
    618
    Сообщения:
    3.793
    Адрес:
    Полесье
    Дуже дякую за відповідь. Схему кулемета я знайшов, але посібника та відео роботи не знайшов. Само тому й написав пост. Крім того цікавить як ліпше позбавитись іржі. Ще раз дякую за відповідь
     
    VIKTOR 243 и Star64 нравится это.
  6. Montigomo

    Montigomo Oberst

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Сообщения:
    5.679
    Адрес:
    Южные степи
    Или электролиз или механическая чистка дреммелем.
     
    minitarn3838, hudojnikhg9612 и qwerty3 нравится это.
  7. qwerty3

    qwerty3 Oberst

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    188
    Лоты
      на продаже:
    44
      проданные:
    618
    Сообщения:
    3.793
    Адрес:
    Полесье
    Дякую за відповідь. Що порадити щодо електроліту сіль, каустик, або щось інше?
     
    VIKTOR 243 и Star64 нравится это.
  8. ALEKS81

    ALEKS81 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    19
    Лоты
      на продаже:
    17
      проданные:
    33
    Сообщения:
    4.822
    Адрес:
    Прилуки
    Каустік.
     
    Gasser, hudojnikhg9612 и qwerty3 нравится это.
  9. Ervin_Romel

    Ervin_Romel Oberfeldwebel

    Сообщения:
    1.109
    Адрес:
    Uk
    Та ну дремелем))
     
    Gasser нравится это.
  10. qwerty3

    qwerty3 Oberst

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    188
    Лоты
      на продаже:
    44
      проданные:
    618
    Сообщения:
    3.793
    Адрес:
    Полесье
    Дякую всім за допомогу. Трохи відчухав, фото викладу як відремоную фотоаппарат.
     
    VIKTOR 243 и Star64 нравится это.
  11. hudojnikhg9612

    hudojnikhg9612 Oberleutnant

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    Сообщения:
    1.681
    Адрес:
    Черкаси обл
    А чому каустік!?-звичайну харчову соду,рукам не страшно якщо замочиш...
     
    qwerty3 нравится это.
  12. qwerty3

    qwerty3 Oberst

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    188
    Лоты
      на продаже:
    44
      проданные:
    618
    Сообщения:
    3.793
    Адрес:
    Полесье
    Сода ліпше за каустік, але я використовував електричний струм та методи електрохімії. Вважаю, що вийшло добре
     
    VIKTOR 243, Star64 и hudojnikhg9612 нравится это.
  13. БЛК

    БЛК General-major

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    30
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    66
    Сообщения:
    8.132
    Приветствую. А где же результат? С ув.
     
  14. qwerty3

    qwerty3 Oberst

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    188
    Лоты
      на продаже:
    44
      проданные:
    618
    Сообщения:
    3.793
    Адрес:
    Полесье
    Фотоаппарат забираю з ремонту і відразу фото
     
    VIKTOR 243 и Star64 нравится это.