Рога оленя

Тема в разделе "Давнина", создана пользователем onxdead, 7 май 2026.

  1. onxdead

    onxdead Oberschütze

    Рейтинг:
    -1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Сообщения:
    30
    Не знайшов правильну гілку форумах , підкажіть по якій ціні можуть піти такі рога , але нажаль череп не витримав і луснув пополам хтось пробував відновити саморізом але погіршив їх стан , достатньо величезні можливо метр на півтора ,
     

    Изображения:

    IMG_20260424_114627.jpg
    IMG_20260424_114636.jpg
    IMG_20260424_114632.jpg
    Tartar нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. Матеріал: Бронза Стан: З вжитку, довгий час лежало в землі Реставрація: Не проводились, в такому ста...
      410 грн.
    2. Секира ( алебарда) КР
      550 грн.
    3. 200 грн.
    4. сокира козацької доби 16-17ст
      1400 грн.
    5. Гарний стан, чітке клеймо, чищена електролізом. Вага 1,3 кг.
      2000 грн.
  3. Fentos

    Fentos Oberst

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Сообщения:
    3.508
    Адрес:
    Україна
    Deich, флегМАТ, Tartar и ещё 1-му нравится это.
  4. Прокоп01

    Прокоп01 Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    2
      проданные:
    2
    Сообщения:
    1.752
    Адрес:
    Запорожье
    Оцінити можно легко, навіть в цьому розділі. Ніфіга ці рогит не коштують. Нуль гривень, нуль копійок. Це вбиті в хлам роги домашнього північного оленя, на які навіть в ідеальному стані варті копійки. Як трофей, вони не годяться, тому що не трорфей. В часи СССР привозили такі з півночі рашки на сувеніри як пам"ять про свою вахту десь в тундрі.
     
    Последнее редактирование: 8 май 2026
    Deich, onxdead и Валерий Sk нравится это.
  5. onxdead

    onxdead Oberschütze

    Рейтинг:
    -1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Сообщения:
    30
    Дякую ) пустимо їх на рукоятки для ножів
     
  6. Прокоп01

    Прокоп01 Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    2
      проданные:
    2
    Сообщения:
    1.752
    Адрес:
    Запорожье
    Вони навіть для цього навряд чи підійдуть - в середині дуже пористі.
     
  7. onxdead

    onxdead Oberschütze

    Рейтинг:
    -1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Сообщения:
    30
    Як думаєте , можна якусь саморобку з них зробити ?
     
  8. Валерий Sk

    Валерий Sk Feldwebel

    Сообщения:
    227
    Адрес:
    Київ
    На рукояти можно пустить. Порезать на куски нужной длины, эпоксидку развести ацетоном, что бы жиже была и залить.
     
  9. onxdead

    onxdead Oberschütze

    Рейтинг:
    -1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Сообщения:
    30
    Залити пори в рогах , це ви, маєте на увазі ?
     
  10. Валерий Sk

    Валерий Sk Feldwebel

    Сообщения:
    227
    Адрес:
    Київ
    Так. У вертикальному положенні потихеньку заливати, поки всі пори не будуть заповнені. Троє діб почекати, обробити наждачкою, для кольору можно покрити марганцовкою. Розвести клей на цианокрилатній основі ацетоном, покрити пару тройку разів. Наждачка 1000-1500 і поліровка.
     
    onxdead и Дід Змій нравится это.
  11. Прокоп01

    Прокоп01 Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    2
      проданные:
    2
    Сообщения:
    1.752
    Адрес:
    Запорожье
    Нічого не вийде. Проникне на пів сантиметра на зрізі. Для чого радити в темі, в якій не розбираєтесь. Те, що Ви описуєте, називається "стабілізація гору". Це робиться спеціальними смолами (а не епоксидкою з Епіцентру) і в вакуумному апараті. В результаті вартість такого рогу буде по ціні рогу лося ( білий і без пор). Північного оленя не чув щоб стабілізували - не вигідно.
    ...Перед тим, як викинути.
     
  12. Валерий Sk

    Валерий Sk Feldwebel

    Сообщения:
    227
    Адрес:
    Київ
    Каюсь :) . До речі, самі пробували?