Якщо є можливість,то зробіть заміри діаметра ствола гармати та інші розміри гармати. Знання ваги гармати теж буде корисна для правильного визначення гармати. Якщо гармата війська Наполеона,знайдена у Белорусі,продавалася дорожче 50000 $,то ,при умові аутентічності,що це гармата епохи Полтавської битви,ціна бути вище.
Для продажу буде треба експертиза спеціаліста. Одна з її складових-визначення у відсотках складу сплаву бронзи та інших чавунних та сталевих деталей гармати. Прибор,невеликий за розмірами,для цього є на деяких прийомках кольорових металів. Потім по аналогії з відомими аутентичними гарматами того часу зробите висновок. Знайдіть тавро ливарної майстерні ,котра відлила цю гармату й порівняйте з відомими відбитками.
Гармата війська Наполеона може коштувати скільки завгодно, а це "самопальна" гармата низької якості з труби і шишкою від годинника... По ціні, нажаль, - ціна металу як стартова, можна помножити на 2, тому все таки якась художня робота присутня, можливо комусь як прикраса для ділянки знадобиться.
Бутафорія для козацьких ігор! По ціні не важко,як сказав камрад вище дві ціни металу. Але плюс лафет,робота з гербом як не як.. Шишка портить всю картину) Гадаю вона СХП,треба шандарахнути,якшо валить то 12-15 к можна просити. Але суто на фанатів цієї штуки. На кінозйомки яка Одеська кіностудія б взяла я думаю. Якщо її не закрили! Якщо не шарахкає то 7-8 к. Але це суто моя суб'єктивна думка. Вангую...