Пуговица

Тема в разделе "Що це таке?", создана пользователем <-M.A.S->, 13 июн 2019.

  1. <-M.A.S->

    <-M.A.S-> Oberschütze

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    42
    День добрый! Подскажите ,пожалуйста ,что за пуговица?
     

    Изображения:

    BBD6B428-AE06-4C88-9EED-4E6CF903246B.jpeg
    887E7141-6936-4055-934E-DE5AAEF2B95D.jpeg
  2. Интересные лоты

    1. Брусок оригінального німецького мила часів Рейху.
      300 грн.
    2. Чохол під сірники вінтажний старовинний виробництва Франціі.
      350 грн.
    3. Ложка військова виробництва Франціі
      175 грн.
    4. Чохол / гаманець на Wehrpass. Надірвана одна кнопка, на неї краще не закривати.
      400 грн.
    5. У продажу тара часів ДСВ - американці та британці. Стан по фото. Такі ж предмети на Західних аукціон...
      1360 грн.
  3. 646dg

    646dg General-major

    Сообщения:
    8.082
    Адрес:
    Нью Йорк,Одесса
    unkers87, TarASha, Bakay и ещё 1-му нравится это.
  4. <-M.A.S->

    <-M.A.S-> Oberschütze

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    42
  5. Heizer

    Heizer Major

    Сообщения:
    2.505
    Адрес:
    Бывшая Вольница
    <-M.A.S-> нравится это.
  6. ДЯДЯ ПАША

    ДЯДЯ ПАША Oberleutnant

    Сообщения:
    1.872
    Адрес:
    КИЕВСКАЯ РУСЬ
    А зачем запонке такая длинная цепочка?
     
    grek68 нравится это.
  7. ДЯДЯ ПАША

    ДЯДЯ ПАША Oberleutnant

    Сообщения:
    1.872
    Адрес:
    КИЕВСКАЯ РУСЬ
  8. <-M.A.S->

    <-M.A.S-> Oberschütze

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    42
    Да , видимо нужно сходить поискать вторую , если это не она по Вашей ссылке))), или может часики там какие были)
     
    grek68 нравится это.