Продам РФ-420

Тема в разделе "Цивільна зброя", создана пользователем wm52, 4 ноя 2015.

  1. Продавец wm52

    wm52 Schütze

    Сообщения:
    38
    Адрес:
    Київ Україна
    Сафарі РФ-420. Такі накладки ,як на мене, зручніші \до того ж - мінімальний габарит\; проміжок барабан-ствол - 0; настріл - два барабани \видно по сліду на барабані\; камори якісно загільзовані \на виході - 4,3 мм\. 2200 грн. IMG_0718.JPG IMG_0721.JPG IMG_0722.JPG
     
    Дима Голик нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. Weihrauch (Arminius) HW 4T, 4", калібр 4 мм Flobert (4mm Randz. long), дерев’яна рукоять. УСМ п...
      19999 грн.
    2. Под ракету с резьбой 12х1. PETG. Рамка - монолит, оси - нержавейка, ударник - сталь, в курке - сталь...
      450 грн.
    3. (в наличии 60 шт.)
      Продам чеські патрони флобера. 10 гривень штука. Переобжаті обжимкою.
      10 грн.
    4. Револьвер сигнальний ( шумовий/ пугач) під холостий патрон 9 мм (працює також з пістолетним патроном...
      4300 грн.
    5. (в наличии 10 шт.)
      Магазини підходять до всіх перечислених моделе BLOW TR-92, CARRERA GT-50 , GT-60, GTR-77.
      350 грн.
  3. Продавец wm52

    wm52 Schütze

    Сообщения:
    38
    Адрес:
    Київ Україна
    2100 грн.
     
  4. vadja

    vadja Schütze

    Сообщения:
    5
    Адрес:
    днепропетровская обл.
    можно узнать комплект?по цене видно что должен быть полным с бумагами просто нет в описании и на фото)
     
  5. Продавец wm52

    wm52 Schütze

    Сообщения:
    38
    Адрес:
    Київ Україна
    Документи є всі, але чи важливо це, бо загільзовані камори - вже яка-не-яка переробка. У рідної коробки не найкращий товарний вигляд, бо тримаю в ній всяку домашню дрібноту \сам флобер лежит у кейсику від Екол-Майора\. А ціна така не за найповніший комплект, а за доопрацьовки, які робив для себе.
     
  6. Дима Голик

    Дима Голик Schütze

    Сообщения:
    23
    Как он по мощности ?
     
  7. Продавец wm52

    wm52 Schütze

    Сообщения:
    38
    Адрес:
    Київ Україна
    Швидкість заміряти нема чим, але завдяки трьом чинникам-загільзовані камори, мінімальний просвіт і "пристукнуті" патрони-відчуття пострілу дуже суттєво відрізняється.
     
  8. Дима Голик

    Дима Голик Schütze

    Сообщения:
    23
    Можна більше фотографій револьвера ?
     
  9. Дима Голик

    Дима Голик Schütze

    Сообщения:
    23
    І яка причина продажі ?
     
  10. Продавец wm52

    wm52 Schütze

    Сообщения:
    38
    Адрес:
    Київ Україна
    Які ще фотографії, що Вас цікавить конкретно? Люфтів на фото не видно, тому маєте повірити на слово. Причина продажу - нема куди вже тюнингувати, хотів переробити на 22lr, але вчасно зупинився - не піднялася рука.
     
  11. Продавец wm52

    wm52 Schütze

    Сообщения:
    38
    Адрес:
    Київ Україна
    Тема закрита.