Проблеми з аукціоном.

Тема в разделе "Питання по роботі аукціону REIBERT", создана пользователем Ду Мих, 2 июн 2023.

  1. Ду Мих

    Ду Мих Schütze

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    30
    Сообщения:
    2
    Доброго дня.Не можу зайти на ауцціон. На форум доступ є. При вході на аук . викидає пусте вікно.Ні нових лотів ні створити лот. Кошти на рахунку маю.Дякую.
     
  2. Интересные лоты

    1. Находка с позиций по ПМВ. Столовый жетон немецких войск. Состояние по фото.
      205 грн.
    2. 2 штуки в лоте. Первая мировая.
      100 грн.
    3. 65 грн.
    4. Жетон “Генеральное общество Макьевскихь сталелит. заводовь” 64х46 мм, матеріал мідь. Все на фото.
      2500 грн.
    5. 55 грн.
  3. Artem

    Artem Адміністратор

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    225
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    367
    Сообщения:
    13.779
    Спробуйте вийти з форуму, очистит кеш в браузері, перезавантажити браузер та знову увійти. Повинно допомогти.
     
    Ду Мих нравится это.
  4. Валерій0591

    Валерій0591 Gefreiter

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    72
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    151
    Сообщения:
    14
    Адрес:
    Київ
    Извините что влез то же самое и чистка с выходом не помогает
     
    Otryta и pinair нравится это.
  5. Ду Мих

    Ду Мих Schütze

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    30
    Сообщения:
    2
    Дякую.Допомогло.
     
  6. Иж-12

    Иж-12 Obergefreiter

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    84
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    180
    Сообщения:
    128
    Адрес:
    Киев
    Така сама проблема. Screenshot_2023-06-02-20-41-29-075_com.android.chrome.jpg
     
  7. Alex Richter

    Alex Richter Старший санитар-модератор

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    145
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    268
    Сообщения:
    20.635
    Адрес:
    Украї́на
  8. Иж-12

    Иж-12 Obergefreiter

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    84
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    180
    Сообщения:
    128
    Адрес:
    Киев
    Дякую, але нажаль не допомагає
     
  9. Professor2

    Professor2 Gefreiter

    Сообщения:
    33
    Адрес:
    Запорожье
    Аналогічно. З вечора 1 червня. От так поздоровлення з першим днем літа!.. Імхо, малоймовірно, щоби одночасно в кількох учасників щось там не теє сталося в кеші.
     
    pa3pe3 нравится это.
  10. Professor2

    Professor2 Gefreiter

    Сообщения:
    33
    Адрес:
    Запорожье
    З третьої спроби вдалося. Мо, треба обов'язково всі вікна закривати, а не тіко вийти з аукціону? Щось то не те було.
     
  11. шаппик

    шаппик Feldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    144
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    277
    Сообщения:
    171
    Адрес:
    Украина
    У меня тоже появилась проблема с 2.06.2023 где то с 12-00 дня. при входе на Аукцион - в любой раздел могу заходить но на Аукцион Нет ! Чистка браузера - выход и перезаход в учетку Проблема не решена - все равно не открывается . С УВ.
     
  12. MaksiDen

    MaksiDen Obergefreiter

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Сообщения:
    54
    И у меня та же история , даже при другом браузере история та же.
     
    шаппик нравится это.
  13. шаппик

    шаппик Feldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    144
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    277
    Сообщения:
    171
    Адрес:
    Украина
    второй день одно и тоже = нехочет работать
     

    Изображения:

    666.jpg
    pa3pe3 и MaksiDen нравится это.
  14. Professor2

    Professor2 Gefreiter

    Сообщения:
    33
    Адрес:
    Запорожье
    Аналогічно. "Відразу" після 3-ї за день очистки кеша аукціон відкрився, але сьогодні знову порожня сторінка. Це явно не в користувачів проблема!
     
    шаппик нравится это.
  15. borik

    borik Leutnant

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    1661
    Лоты
      на продаже:
    11
      проданные:
    3.638
    Сообщения:
    9.059
    Через смартфон, и Опера , и Хром.
    Вижу Аукцион ! Без проблем.( и в новом отображении лотов, и в старом)
    Как зарегистрированный и как незарегистрированный пользователь форума (пробовал и так)
    Страннная проблема,. может от обновлений браузера зависит.
     
    Acubens и шаппик нравится это.
  16. Professor2

    Professor2 Gefreiter

    Сообщения:
    33
    Адрес:
    Запорожье
    Так у режимі незареєстрованого користувача і так все норм, проблеми починаються після входу! Мо, нас за щось забанили? Тіко за що?
     
  17. borik

    borik Leutnant

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    1661
    Лоты
      на продаже:
    11
      проданные:
    3.638
    Сообщения:
    9.059
    Та забанити, щоб не бачити аукціон, принципово мабуть неможливо.
     
    Acubens и шаппик нравится это.
  18. borik

    borik Leutnant

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    1661
    Лоты
      на продаже:
    11
      проданные:
    3.638
    Сообщения:
    9.059
    Попробовал через компьютер, и Хром ( необновленный до последней версии) и Опера.
    В Аукцион зашёл без проблем. И без регистрации,и с регистрацией.
    ( Это я пишу для тех поддержки форума, может это поможет в решении проблем)
     
    Acubens и шаппик нравится это.
  19. USSANTIKVARIAT

    USSANTIKVARIAT Schütze

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Доброго дня,вибачаюсь , але в мене та сама проблема вже два дні,не можу зайти на сам аукціон, сповіщення приходять,інше працює,а віконце ,щоб зайти на аукціон,просто зникло.
     
    pa3pe3 нравится это.
  20. USSANTIKVARIAT

    USSANTIKVARIAT Schütze

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Ось так,це зараз виглядає .
     

    Изображения:

    Screenshot_2023-06-03-13-25-46-765_com.android.chrome.jpg
    Александр Кейбаш и pa3pe3 нравится это.
  21. Wadospyro

    Wadospyro Oberstleutnant

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    316
    Лоты
      на продаже:
    52
      проданные:
    849
    Сообщения:
    2.993
    Адрес:
    Україна
    А посилання запрацює? https://reibert.info/auctions/trofe...=all&filter_subcategories=0&filter_lot_type=0
     
    kripers338 и шаппик нравится это.
  22. шаппик

    шаппик Feldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    144
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    277
    Сообщения:
    171
    Адрес:
    Украина

    Изображения:

    Screenshot_2023-06-03-13-43-45-051_com.opera.browser.jpg
    Wadospyro нравится это.
  23. Wadospyro

    Wadospyro Oberstleutnant

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    316
    Лоты
      на продаже:
    52
      проданные:
    849
    Сообщения:
    2.993
    Адрес:
    Україна
    То видаляйте браузер нафіккк, тоді)) і качайте останню версію. І все по новій:)
     
    kripers338 нравится это.
  24. USSANTIKVARIAT

    USSANTIKVARIAT Schütze

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
  25. шаппик

    шаппик Feldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    144
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    277
    Сообщения:
    171
    Адрес:
    Украина
    Да да тоже и у меня так же !
     
    Александр Кейбаш и borik нравится это.
  26. шаппик

    шаппик Feldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    144
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    277
    Сообщения:
    171
    Адрес:
    Украина
    Только что сделал новый лот на аукционе через оперу со смартфона аж бегом ! А вот на ноутбуке невыходит ни как !