Пряга .

Тема в разделе "Скільки коштує?", создана пользователем yarina23, 18 авг 2023.

  1. yarina23

    yarina23 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Сообщения:
    114
    Адрес:
    Украина
    Доброго дня,потрапила до рук така пряга,шпілю треба замінити,будь ласка зорієнтуйте по коштах на сьогодні.Завчасно дякую.
     

    Изображения:

    IMG_20230818_170604.jpg
    IMG_20230818_170928.jpg
    evgeny*** и Олег Грабовский нравится это.
    1. ММГ ТТ 1942 г ( Укрпошта). На одном номере ( кроме магазина). Полностью функциональный. Родные детал...
      23000 грн.
    2. Продам набор дерева в сборе к Нагану.Все оригинал.Резьбы проверены.Ровные-красивая геометрия и прите...
      1460 грн.
    3. (в наличии 4 шт.)
      Тула На звёздах
      60 грн.
    4. (в наличии 6 шт.)
      Оригинал Без вмешательства
      220 грн.
    5. Оригінальний заводський стволик Walther ppk 22lr. Стан хороший. Нечаста запчастина
      13500 грн.
  2. redut73

    redut73 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    45
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    80
    Сообщения:
    1.504
    Адрес:
    UA.
    700.
     
    evgeny*** и Олег Грабовский нравится это.
  3. yarina23

    yarina23 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Сообщения:
    114
    Адрес:
    Украина
    Дякую за відповідь.
     
  4. HellHound

    HellHound Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    -1
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    Сообщения:
    343
    Адрес:
    На лоне природы
    Не треба там нічого міняти, ніхто вже носити її не буде. Вона цікава в тому вигляді, в якому вояка загубив її сто років тому, колгоспний тюнинг тут ні до чого.
    Пряжка старого взірця, гривень 900 візьме.
     
    Oprishok нравится это.
  5. yarina23

    yarina23 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Сообщения:
    114
    Адрес:
    Украина
    дякую за розгорнуту відповідь,але що з нею робити буде наступний власник мені однаково.,я лише зазначив що ії там немає.Як не як не вчорашній.Ще раз дякую.
     
    HellHound нравится это.