Петличка SS

Тема в разделе "Що це таке?", создана пользователем Kurt von Wallenrod, 25 фев 2026.

  1. Kurt von Wallenrod

    Kurt von Wallenrod Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    4
    Сообщения:
    767
    Адрес:
    Reichskommissariat Ukraine
    Колгеги вітаю! Хотів би попросити наших спеціалістів підказати чи все ок з даною петличкою, більш детальних фотографій, нажаль, немає.
    З пов.
     

    Изображения:

    ZZX8634-950x1000_0.jpg
    ZZX8639-950x1000_0.jpg
    Aleks Mack нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. Обсуждение https://reibert.info/threads/dve-modeli-karbolitovyx-samoljotov-rkka.1525424/
      1000 грн.
    2. до 1945-го и ранее… Пряжки ПМВ, фурнитура, ММГ и пр. Уже в коробке.
      400 грн.
    3. Коп по войне 41 - 43 годов в меловых карьерах Донбасса . Немного почищено . Размеры = 150 x 140 и 11...
      120 грн.
    4. Барометр старовинний вінтажний виробництва Франціі
      1200 грн.
    5. С военной техники воинской части
      100 грн.
  3. Aleks Mack

    Aleks Mack Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    163
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    260
    Сообщения:
    468
    Адрес:
    Lwów
  4. ЧУЖОЙ

    ЧУЖОЙ Oberstleutnant

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    195
    Лоты
      на продаже:
    7
      проданные:
    410
    Сообщения:
    19.275
    Адрес:
    Киев
    Вітаю.

    Такі петлиці за кордоном прийнято вважати оригінальними.
    Їх тисячі, продають на будь-яких майданчиках, всі вони в ідеальному стані. Є загальноприйняті байки про їхнє походження.


    Питання в тому навіщо вона вам? Якщо для продажу, то продавайте – на будь-якому західному форумі проголосують за їхню оригінальність.

    Якщо для душі, тоді замислитесь чому подібні петлиці з явно справжнім зносом коштують у рази дорожче.
     
    Alex Richter, Nielssen, Kurt von Wallenrod и ещё 1-му нравится это.