Петлица сс. Подлинность?

Тема в разделе "Що це таке?", создана пользователем Denys1910, 28 июн 2025.

  1. Denys1910

    Denys1910 Schütze

    Сообщения:
    7
    Адрес:
    Запорожье
    Напишите только те кто шарит конкретно. куплен на барахолке в германии

    интересует подлинность
     

    Изображения:

    IMG_5344.jpeg
    IMG_5345.jpeg
    Последнее редактирование модератором: 28 июн 2025
  2. Интересные лоты

    1. Стрічка на Максім стан по фото
      5600 грн.
    2. Ящик МГ з чорного кріпкого металу, містами є залишки фарби з прийомки металу Свищів нема
      800 грн.
    3. Стан по фото. Не сиплеться, не реставрувалась. Довжина близько 80 см, на 50 набоїв. Чудовий оригінал...
      485 грн.
    4. (в наличии 2 шт.)
      Протяжки МГ, MG клейм нет оригинал
      300 грн.
    5. Короб патронів МГ 34 знаходиться в хорошому стані без проржавівших дірок, цілий. Не відкривався.
      1000 грн.
  3. Володимир84

    Володимир84 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    18
    Сообщения:
    5.340
    Адрес:
    Слобожанщина
    Схоже на нове, в якомусь піску виваляне... Можливо на рекон робилося.
     
    Mihalich1979 и zubrik нравится это.
  4. Denys1910

    Denys1910 Schütze

    Сообщения:
    7
    Адрес:
    Запорожье
    Хотілось би почути думку експартів, хто конкретно цим займається і має оригінали
     
  5. ЧУЖОЙ

    ЧУЖОЙ Oberstleutnant

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    195
    Лоты
      на продаже:
    7
      проданные:
    410
    Сообщения:
    19.275
    Адрес:
    Киев
    Приветствую.
    Я бы сказал ,что настоящая.
     
    Bangalor, Poppy field, Aleks Mack и ещё 1-му нравится это.