Первый коп

Тема в разделе "Знахідки", создана пользователем noo, 29 май 2013.

  1. Barankin

    Barankin Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    5
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    8
    Сообщения:
    2.626
    Адрес:
    Україна, Київ
    Це шматок німецької вилко-ложки. Отакої: upload_2023-11-9_18-35-26.png
     
    minitarn3838, Omikron, Strilok и 3 другим нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. Нательное белье, кальсоны шведской армии. 1940 год. 100% хлопок. Мягкий текстиль и хорошо тянется. П...
      750 грн.
    2. Рідкісний Орел на головний убір кригсмарине, для півдейного фронту (африка). Чудовий стан
      3600 грн.
    3. (в наличии 10 шт.)
      Загальновійськова петлиця. Нуляча!
      600 грн.
    4. Китель канадской армии, периода Второй Мировой. Отличное состояние, все пуговицы на месте. Хороший ч...
      3000 грн.
    5. З болота.Алюмінь.Стан дивіться по фото.Клеймо -"Ad.B.L 39"
      2200 грн.
  3. noo

    noo Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    1.143
    Адрес:
    Киев
    Сезон Х закрито.
    Отакі результати за осінь :beer:
    Усім гарного недільного вечора!
     

    Изображения:

    IMG_20231107_162721.jpg
    IMG_20231110_135618__02.jpg
    Jawist, A10A, Polisyaka и 21 другим нравится это.
  4. noo

    noo Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    1.143
    Адрес:
    Киев
    Сезон ХI.
    Нарешті з'явився час покопати, поля ще не орані, тому пройшовся польовими дорогами :)
     

    Изображения:

    IMG_20240816_141404__01.jpg
    IMG_20240812_192128__01.jpg
    IMG_20240812_200140__01.jpg
    Jawist, viking38, форт55 и 6 другим нравится это.
  5. noo

    noo Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    1.143
    Адрес:
    Киев
    Трохи копнув.
     

    Изображения:

    IMG_20240830_162514__01.jpg
    Jawist, viking38, форт55 и 6 другим нравится это.
  6. noo

    noo Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    1.143
    Адрес:
    Киев
    Перша серебруха цього року :beer:
     

    Изображения:

    IMG_20240904_171528__01.jpg
    IMG_20240904_190449__01.jpg
    Jawist, viking38, Володимир84 и 10 другим нравится это.
  7. noo

    noo Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    1.143
    Адрес:
    Киев
    Ще один огородік :)
     

    Изображения:

    IMG_20240909_171817__01.jpg
    IMG_20240909_183401__01.jpg
    Jawist, viking38, Володимир84 и 7 другим нравится это.
  8. noo

    noo Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    1.143
    Адрес:
    Киев
    І ще огородік.
     

    Изображения:

    IMG_20240926_155912__01.jpg
    IMG_20240927_133953__01.jpg
    IMG_20240926_180905__01.jpg
    Jawist, viking38, Володимир84 и 7 другим нравится это.
  9. noo

    noo Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    1.143
    Адрес:
    Киев
    :cool:
     

    Изображения:

    IMG_20241003_154453__01.jpg
    флегМАТ, Jawist, viking38 и 12 другим нравится это.
  10. noo

    noo Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    1.143
    Адрес:
    Киев
    Трохи копу на вечір.
     

    Изображения:

    IMG_20241009_172936__01.jpg
    Jawist, viking38, Artyr и 10 другим нравится это.
  11. noo

    noo Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    1.143
    Адрес:
    Киев
    + ще мішок пробок за кадром :rolleyes:
     

    Изображения:

    IMG_20241010_164423__01.jpg
    viking38, Artyr, форт55 и 9 другим нравится это.
  12. noo

    noo Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    1.143
    Адрес:
    Киев
    Отаке от з вибитих рівнин.
     

    Изображения:

    IMG_20241028_125004__01.jpg
    NORVEG, Artyr, valerka и 7 другим нравится это.
  13. noo

    noo Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    1.143
    Адрес:
    Киев
    Трохи огородіка, якась половинка монети попалась, другої частини не знайшов :rolleyes:
     

    Изображения:

    IMG_20241029_163036__01.jpg
  14. A10A

    A10A General-leutnant

    Сообщения:
    23.978
    Адрес:
    Київ, Україна
    o_O
    ...перед тим, як фотографувАти Ви мити хабарік не пробували ??
    (Ви ж на форумі вже давненько !??)
    :beer::cool::smile_8:
     
    флегМАТ, Deich, valerka и ещё 1-му нравится это.
  15. noo

    noo Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    1.143
    Адрес:
    Киев
    Я ж роблю фото "не відходячи від каси", перчаткою протер і усе :)
    Тай там в більшості такі хабарікі що навіть після аміаку світлиногожими не стають o_O
     
    Omikron и valerka нравится это.
  16. A10A

    A10A General-leutnant

    Сообщения:
    23.978
    Адрес:
    Київ, Україна
    :cool:
    "...за що ви так не любите котІв !? ...ви просто готувати ЇХ не вмієте..." (©)
     
    noo и Hollger нравится это.
  17. noo

    noo Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    1.143
    Адрес:
    Киев
    Вчорашній коп.
     

    Изображения:

    IMG_20241101_130100__01.jpg
    Omikron, A10A, lesorion и 2 другим нравится это.
  18. noo

    noo Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    1.143
    Адрес:
    Киев
    Година на копі і файний перстеньок попавсь під катушку :beer:
     

    Изображения:

    IMG_20241101_153031__01.jpg
    IMG_20241103_155020__01.jpg
    Alter Mann, Omikron, Unnamed Player и 4 другим нравится это.
  19. noo

    noo Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    1.143
    Адрес:
    Киев
    Монеток багато не буває :D
     

    Изображения:

    IMG_20241106_150906__01.jpg
    IMG_20241106_160650__01.jpg
    viking38, Unnamed Player, ShreK и 6 другим нравится это.
  20. noo

    noo Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    1.143
    Адрес:
    Киев
    Шмурдячок і планка до арісаки.
     

    Изображения:

    IMG_20241108_135039__01.jpg
    valerka, viking38, ArtBorsuk и 4 другим нравится это.
  21. noo

    noo Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    1.143
    Адрес:
    Киев
    Сезон ХI закрито.
    Отакі результати за цю осінь :beer:
     

    Изображения:

    IMG_20241108_140219__01.jpg
    форт55, Omikron, Robin Nogood и 9 другим нравится это.
  22. GINDENBURG

    GINDENBURG General-major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    82
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    138
    Сообщения:
    9.239
    Адрес:
    Украина
    Ходячку геть соромно виставляти, якщо коп не на пляжі :rolleyes:
     
    John Cena, valerka, noo и ещё 1-му нравится это.
  23. noo

    noo Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    1.143
    Адрес:
    Киев
    Там кожна ходячка дуже рідкісна і стоїть як хата під Киевом :D
     
    Omikron и GINDENBURG нравится это.
  24. noo

    noo Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    1.143
    Адрес:
    Киев
    Сезон XII.
    Шукав гриби, але паралельно і копав.
    Чекаемо полів глибоко-з'орених :smile_9:
     

    Изображения:

    IMG_20250901_173247.jpg
    форт55, slawuta5 и Unnamed Player нравится это.
  25. noo

    noo Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    1.143
    Адрес:
    Киев
    1 вихідний = 1 огородік
     

    Изображения:

    IMG_20250915_150644.jpg
    ArtBorsuk нравится это.
  26. Deich

    Deich Oberst

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Може ви земляному Діду нічого не підкладуєте ? ;)
     
    noo нравится это.