отчего податчик?

Тема в разделе "Що це таке?", создана пользователем шикльгрубер, 15 мар 2012.

  1. шикльгрубер

    шикльгрубер Oberschütze

    Сообщения:
    166
    Адрес:
    Одесса
    отчего податчик?
     

    Изображения:

    DSC01391.jpg
    DSC01392.jpg
    DSC01393.jpg
  2. Интересные лоты

    1. Ммг макет 37мм бронебійного снаряду до німецької гармати пак35/36. Не стріляний. В гарному стані. На...
      200 грн.
    2. Ровна,без тріщин,вмятин
      250 грн.
    3. Футляр від допників до німецького міномета Grw.34 81,4мм Напис на кришці; “Zusatzldg.s.Grw.34” і ниж...
      70 грн.
    4. Ровна,без тріщин,вмятин. Клейма,все по родні.
      1000 грн.
    5. ММГ 57мм.ЗІС 2 Клейма,На дульці гільзи є тріщини Стан на фото.
      4200 грн.
  3. Прилив

    Прилив Leutnant

    Сообщения:
    2.226
    Адрес:
    Moscow
    ZB 37 или 53
     
    1 человеку нравится это.