Окопник

Тема в разделе "Скільки коштує?", создана пользователем Богдан Олег, 5 июл 2023.

  1. Богдан Олег

    Богдан Олег Oberleutnant

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    399
    Лоты
      на продаже:
    10
      проданные:
    780
    Сообщения:
    4.665
    Адрес:
    Украина
    Доброго всем ! Ваше мнение по стоимости такого предмета . Пока все ,что есть по фото . За ранее благодарен за помощь . С ув
     
    Олег Грабовский и Star64 нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. До вашої уваги набір з 7 металевих гудзиків моряків Третього Рейху 1940 року виробництва. - Всі пи...
      750 грн.
    2. Копані.
      250 грн.
    3. Німецькі гудзики. RZM.
      120 грн.
    4. 25мм.,алюминий
      100 грн.
    5. Состояние на фото
      50 грн.
  3. Богдан Олег

    Богдан Олег Oberleutnant

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    399
    Лоты
      на продаже:
    10
      проданные:
    780
    Сообщения:
    4.665
    Адрес:
    Украина
    фото
     

    Изображения:

    25542981.jpeg
    25542980.jpeg
    25542978.jpeg
    gheka, 777Михаил777, Sobolevmisha и 2 другим нравится это.
  4. odinn

    odinn Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    9
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    12
    Сообщения:
    899
    Адрес:
    Дике поле. ская обл.
    Доброго часу. Будь ласка додайте розміри та фото правої сторони. Клинок 50×50 .
    Лелекі гарні, але невистачае напису Robert Claas чи Solingen. Були просто без напису но тут є ньюанс, це клейио для ножиць і дрібних розкладних перочинних. А тут легенда( хоч і жах) но робота пророблена а клеймо недопрацьоване,питання чому?.
    Ще больстер жах, як на рапірі, явно не з нього. Накладки старі но теж щось непасують. А так в загальному плані солянка непогана, но легенда шок))
     
    gheka, Star64, БЛК и 3 другим нравится это.
  5. Dima9876

    Dima9876 Stabsgefreiter

    Сообщения:
    129
    Адрес:
    Украина . Центр .
    Добрый вечер.
    Очень похож на - " ГРУБЫЙ " новодел.
    Выставляйте на обсуждение в профильную тему.
    С Уважением.
     
    odinn, gheka, Олег Грабовский и ещё 1-му нравится это.