Ніж.

Тема в разделе "Скільки коштує?", создана пользователем ТарасМ, 27 апр 2026.

  1. ТарасМ

    ТарасМ Oberstleutnant

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    1368
    Лоты
      на продаже:
    86
      проданные:
    2.578
    Сообщения:
    3.306
    Адрес:
    Galizia, Львівщина
    Вітаю.
    Прошу оцінити ніж з ножнами.
    Лезо М-390(порошкова сталь).
    Твердість 63-64.
    Кут загострення 18°/36°. Загострення двухстороннє.
    Ручка - штучний камінь.
    Гарда-латунь.
    Темляк - паракорд з латунною вставкою.
    Ножни - чорна шкіра.
    Загальна довжина ножа - 250мм.
    Довжина леза - 122мм.
    Поліровка, заточка. Надзвичайно гострий.
    Фото неякісні, не вмію зробити толково. Лезо відблискує.
    Можливо хто підкаже - після закриття НК є якісь толкові форуми по ножиках?
    Підставку не оцінюємо :)
     

    Изображения:

    IMG_1056.JPG
    IMG_1057.JPG
    IMG_1058.JPG
    IMG_1059.JPG
    IMG_1060.JPG
    IMG_1061.JPG
    IMG_1062.JPG
    IMG_1063.JPG
    IMG_1064.JPG
    IMG_1065.JPG
    IMG_1066.JPG
    IMG_1067.JPG
    IMG_1068.JPG
    IMG_1069.JPG
    IMG_1070.JPG
    IMG_1071.JPG
    IMG_1072.JPG
    IMG_1073.JPG
    IMG_1074.JPG
    IMG_1075.JPG
    IMG_1076.JPG
    IMG_1077.JPG
    \Lisovik/, klerik777, Ger.Dmitry и 3 другим нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. Обсуждение https://reibert.info/threads/dve-modeli-karbolitovyx-samoljotov-rkka.1525424/
      1000 грн.
    2. Распродажа коллекции . Всего 31 гильза и 5 пуль . По годам выпусков - с 1933 по 1977 . Послевоенных...
      300 грн.
    3. Блиндажный коп . Почищено - помыто . На 3 предметах есть надписи , рисунки . Лично сам хорошо уп...
      120 грн.
    4. Найдены в старой книге 3 листка ( 6 сторон ) с отметками выдачи имущества и вооружения . Лично сам...
      140 грн.
    5. 30 грн.
  3. doktor1

    doktor1 Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    80
    Лоты
      на продаже:
    2
      проданные:
    167
    Сообщения:
    3.964
    Адрес:
    Україна
    Комрад-Ви виставляєте на оцінку ножі які не мають відношення до військового форуму
    Вартість цих придметів нехай оцінює той хто їх робив-лише Він буде знати їх реальну ціну
     
    klerik777, ТарасМ и брандмейстер нравится это.
  4. ТарасМ

    ТарасМ Oberstleutnant

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    1368
    Лоты
      на продаже:
    86
      проданные:
    2.578
    Сообщения:
    3.306
    Адрес:
    Galizia, Львівщина

    Частково з Вами згідний.
    Тут багато лотів немає відношення до форуму.
    Ок. Попрошу модератора закрити теми.
    А робить їх мій товариш, комісований з фронту.
    Хотів йому трохи допомогти.
     
    \Lisovik/, klerik777, МЫколЯ и 2 другим нравится это.
  5. Прокоп01

    Прокоп01 Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    2
    Сообщения:
    1.754
    Адрес:
    Запорожье
    Можу дуже приблизно і суб"єктивно оцінити. Мені не подобається руків"я. Я б купив заради клинка. Реальна вартість клинка (гарна сталь, але не виразні грані) за 1500 грн. як напівфабрикат і переробив руків"я.
     
    klerik777 и ТарасМ нравится это.
  6. Andrew1965

    Andrew1965 Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    127
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    217
    Сообщения:
    2.009
    Адрес:
    Київ
    Доброго, чому ні, гарні ножі завжди якоюсь мірою дотичні до військової теми, якщо так як все описано 3000 гр повинен коштувати як мінімум , те що робота тут ціниться в нуль , то таке , з руківʼям згоден, гламурне, яб робив з дерева , на крайняк з рогу, ну то лише моя думка, а так робота респект!
     
    klerik777, ТарасМ, Star64 и ещё 1-му нравится это.
  7. doktor1

    doktor1 Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    80
    Лоты
      на продаже:
    2
      проданные:
    167
    Сообщения:
    3.964
    Адрес:
    Україна
    Комрад-Ви мабуть мене не так зрозуміли
    РОБОТА хороша-дай Бог здоровя Вашому товаришу
    Самі бачите що пишуть інші товариші з форума
    Тому я і не писав ціни -а раптом майсер витратив більше ресурсу чим пропонують
     
    klerik777 и ТарасМ нравится это.
  8. woodcarver

    woodcarver Oberfeldwebel

    Вітаю. Камрад на форумі є розділ де продаються ножі, вам туди.
    Заодно зверніть увагу на форму руків'я.
    Рекомендую спочатку почати з копіювання готових ножів досвідчених майстрів. Сталь брати не дорогу, матеріали теж, з часом прийде розуміння форми, строю, гармонійності ліній. Помилка початківців, брати дорогі матеріали.
    Ніж з м390 повинен вартувати мінімум 4500 грн.
    Якщо робите ніж зразу позиціонуйте його по приначенню, кухонник, мисливський, туризм і тп.
    Дякую за увагу.
     
    klerik777, ТарасМ и Прокоп01 нравится это.
  9. klerik777

    klerik777 Hauptmann

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Сообщения:
    2.252
    Адрес:
    Украина.Винница
    Совет -Мастеру скажите если он дальше будет делать разные ножи пусть позаботиться о клейме на полотне.С клеймом и именем они будут в цене...С Ув.
     
    Otryta, кучукаю, \Lisovik/ и ещё 1-му нравится это.