Ніж???

Тема в разделе "Що це таке?", создана пользователем Schrek, 9 янв 2021.

?

Всіх вітаю. Підкажіть будьласка, що за ніж.

  1. Саморобна?

    0 голосов
    0,0%
  2. Чи ні?

    1 голосов
    100,0%
  1. Schrek

    Schrek Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    13
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    32
    Сообщения:
    331
    IMG_20210109_104625.jpg IMG_20210109_104614.jpg IMG_20210109_104557.jpg IMG_20210109_104425.jpg IMG_20210109_104434.jpg IMG_20210109_104614.jpg заздалегідь вдячний.
     

    Изображения:

    IMG_20210109_104542.jpg
    Tartar, Bandera3 и Militaria IMA-U.S.A нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. Книга: "Офіційні воєнні депеші 1915-1916". Німеччина.
      1000 грн.
    2. Оригінал 1855 року. Німецька мова. Лейпцигське видання. Історія одного з найзнаменитіших воєначальни...
      315 грн.
    3. Оригінал 1871 року. Львівське видання . Польською мовою. Курс лекцій для вивчення французької мови б...
      465 грн.
    4. Оригінал. 1870 рік. Видано в Парижі. Французька мова. Записки з подорожі французького натураліста до...
      2235 грн.
    5. Книга старовинна виробництва Франціі
      400 грн.
  3. knyz

    knyz Oberstleutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    81
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    148
    Сообщения:
    3.026
    Адрес:
    Украина,центр
  4. kot135

    kot135 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    79
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    154
    Сообщения:
    723
    Адрес:
    Західна Україна
    Вітаю! Австрійський артилерійський тесак модель 1853р. з саморобними накладками. Рідні накладки були з рога носорога.
     
  5. Schrek

    Schrek Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    13
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    32
    Сообщения:
    331
    Всім дякую. Все зрозуміло.
     
  6. Мигел

    Мигел Oberleutnant

    Сообщения:
    2.360
    Адрес:
    Україна
    Про накладки з рогу носорога ви загнули.
    На ранніх тесаках 1853 року щоки були з рогу буйвола, а з 1889 з дерева горіха.
     
    TarASha, Koloben, Bandera3 и 7 другим нравится это.
  7. kot135

    kot135 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    79
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    154
    Сообщения:
    723
    Адрес:
    Західна Україна
    Точно не з пластмаси...
     

    Изображения:

    мій тесак.jpg
    Schrek нравится это.
  8. Schrek

    Schrek Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    13
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    32
    Сообщения:
    331
    Так... Дуже добре, коли маєш таке, або щось схоже!...)
     
    kot135 нравится это.