Наган(некомплект)

Тема в разделе "Скільки коштує?", создана пользователем Rudolf Ribbentrop, 19 авг 2015.

  1. Rudolf Ribbentrop

    Rudolf Ribbentrop Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    21
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    35
    Сообщения:
    3.517
    Адрес:
    Україна
    Доброго дня.
    Прохання оцінити і встановити реальну вартість на даний предмет.
    З повагою А.
     

    Изображения:

    IMAG1161.jpg
    IMAG1162.jpg
    IMAG1164.jpg
    IMAG1166.jpg
    IMAG1167.jpg
    IMAG1177.jpg
    IMAG1180.jpg
  2. Интересные лоты

    1. Выбрасыватель СВТ, коп.
      50 грн.
    2. (в наличии 3 шт.)
      Якісні,новоробні.В лоті 2шт.
      450 грн.
    3. ММГ затворів
      230 грн.
    4. Переднее ложевое кольцо с антабкой винтовки G43/К43. Оригинал, не копанина. В отличной кондиции. Все...
      3100 грн.
    5. Выбрасыватель СВТ, коп.
      80 грн.
  3. VADOS2009

    VADOS2009 Oberfeldwebel

    Сообщения:
    1.416
    Адрес:
    Тихий Лес
    За то,что осталось до 100 гривен и новичку "музейщику" на полку.
     
    анатолий. нравится это.
  4. урк

    урк Leutnant Клуб взаимопомощи

    Сообщения:
    6.080
    Адрес:
    Україна
    він більше мертвий аніж живий
    і суто як антураж ціна йому 100 грн
     
    анатолий. нравится это.
  5. Rudolf Ribbentrop

    Rudolf Ribbentrop Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    21
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    35
    Сообщения:
    3.517
    Адрес:
    Україна
  6. хачік

    хачік Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    361
    Лоты
      на продаже:
    7
      проданные:
    627
    Сообщения:
    1.567
    от понаоцінювали!!!як завжди в декілька разів менше
     
    Rudolf Ribbentrop нравится это.
  7. анатолий.

    анатолий. General-leutnant

    Сообщения:
    16.127
    Адрес:
    Крутого хутора
    І як завжди, самі оцінки не дали.Критикувати лекше всього,бо в любому випадку правий;).
     
    VADOS2009, drons и Rudolf Ribbentrop нравится это.
  8. хачік

    хачік Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    361
    Лоты
      на продаже:
    7
      проданные:
    627
    Сообщения:
    1.567
    Я не критикую,а констатую факт.От наприклад продавець продавав би тут і на рівному місці в мінусі.Я веду до того що має бути діапазон цін на будь яку річ,а оцінка пальцем в небо це зовсім не серйозно.
    А сам оцінювати не берусь по простій причині-незнаєш не лізь
     
    Rudolf Ribbentrop нравится это.