Мосинка??

Тема в разделе "Скільки коштує?", создана пользователем ROMA2730, 19 фев 2020.

  1. ROMA2730

    ROMA2730 Gefreiter

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Сообщения:
    47
    Адрес:
    Рівне
    Підкажіть будь ласка,що це і чи коштує щось.Наперед вдячний
     

    Изображения:

    23CC6726-F0D0-46D8-9932-BD245FFC5D3A.jpeg
    EF428E1C-7C4B-4D2B-B545-96514CCCD2D3.jpeg
    7629B0E2-0877-445A-8C2F-4938B3DAC69B.jpeg
    90EA20AF-9C51-4097-85CA-7AD0614BA2BA.jpeg
    29064C5A-18E0-43E6-8602-0251602712CC.jpeg
    06E14167-C291-4F44-A2F4-6D7684D1B03E.jpeg
    934306FF-CEA4-4DFB-8371-B5BA7EF0FE11.jpeg
    B4C92B52-56E5-438E-B4E1-34B7038C9303.jpeg
    E9E0FC50-B33B-4B8F-BEF6-77B3AFE503AA.jpeg
    57ED37BF-05DB-4F13-AB00-605CD45F3CAE.jpeg
    12701ECE-711A-4632-A22A-0FE83D11FCF2.jpeg
    A7940FCB-E536-40B6-8207-3531B412B0DF.jpeg
    4356DFC3-F632-4538-8665-30F5F99EE48E.jpeg
    18D06390-3264-4597-95A5-81F9E2BDE9FD.jpeg
    Volynyaka, evgeny*** и Егор Задорожный нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. 250 грн.
    2. Кнопки працюють. Пружина нормальна. Ціна за прицільне +мушка. Пакування за МІЙ кошт.
      2685 грн.
    3. Знайдено на копі Не чищена зовсім Стан на фото
      1700 грн.
    4. 12 калібр, все інше на фото. Із недоліків, курки. Один рідний, підварювався раніше, другий рідний, л...
      15000 грн.
    5. Ложевая пружина, клеймо молоток , есть корозия на цилиндрическом штоке. Пересыл лота новой почтой -...
      500 грн.
  3. Кіла2013

    Кіла2013 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Сообщения:
    5.993
    Ага, модель К98
     
    Bakay, forencic, cheeguevarraa и ещё 1-му нравится это.
  4. tomis42

    tomis42 Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    47
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    100
    Сообщения:
    1.720
    Адрес:
    Dnipro
    Приветствую, K 98. От 1 т. грн. С ув.
     
    ROMA2730 нравится это.
  5. ROMA2730

    ROMA2730 Gefreiter

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Сообщения:
    47
    Адрес:
    Рівне
    Вдячний)
     
    Егор Задорожный и tomis42 нравится это.
  6. ROMA2730

    ROMA2730 Gefreiter

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Сообщения:
    47
    Адрес:
    Рівне
    Вдячний)
     
    Егор Задорожный и Кіла2013 нравится это.
  7. ulitka_010

    ulitka_010 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    19
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    44
    Сообщения:
    637
    Адрес:
    Львів
    Чомусь я думаю, що з 2000грн на аукціон, не зважаючи, на злегка гнутий ствол.
    Затвора не було?
    Магнітом витягли?
     
    evgeny***, minitarn3838 и Roma_1985 нравится это.
  8. урк

    урк Leutnant Клуб взаимопомощи

    Сообщения:
    6.080
    Адрес:
    Україна
    Або з води або горілий, думаю 1500 грн
     
  9. cheeguevarraa

    cheeguevarraa Leutnant

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    260
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    518
    Сообщения:
    3.142
    Адрес:
    Mezyn UKRAINEN
    по дереву скорее вода, старт с 2К, плохо что репутация слаба(
     
    ulitka_010 нравится это.
  10. Штурм

    Штурм General-major

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    539
    Лоты
      на продаже:
    52
      проданные:
    991
    Сообщения:
    11.229
    Адрес:
    OSTWALL
    Значитца так.... Вот тема:https://reibert.info/threads/predmeti-na-ocinku.610419/#post-13006671
    Один и тот же предмет, от разных, так сказать, абонентов.. Данный клиент, скорее всего, покинет нас за клоноводство, не успев выставить предмет, стоимостью от 1500-2500 грн., на продажу. Если это сделано по неопытности, то ДОБРЫЙ модератор даст ему еще один шанс влиться в ряды Райберта... Или не даст..
     
  11. ROMA2730

    ROMA2730 Gefreiter

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Сообщения:
    47
    Адрес:
    Рівне
    Затвора не було,металошукачем біля річки знайшов)
     
    Егор Задорожный и ulitka_010 нравится это.
  12. qwerty3

    qwerty3 Oberst

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    188
    Лоты
      на продаже:
    43
      проданные:
    618
    Сообщения:
    3.793
    Адрес:
    Полесье
    Напевно все було так. Рома Гулейчук https://reibert.info/members/roma-gulijchuk.235731/ знайшов та щоб не прогадати виставив на оцінку у темі https://reibert.info/threads/predmeti-na-ocinku.610419/#post-13006671, при цому запропонував купити Роме2730. Рома 2730 у свою чергу щоб не переплатити створив тему у розділі оцінки. Якось так. Щодо ціни то оцінку у 2000 гото затвердити пеньонзами! Всім мира та злагоди
     
    Volynyaka, Kox 263-1, cheeguevarraa и 3 другим нравится это.
  13. Штурм

    Штурм General-major

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    539
    Лоты
      на продаже:
    52
      проданные:
    991
    Сообщения:
    11.229
    Адрес:
    OSTWALL
    Как говорится, встретились два одиночества... И, по счастливой случайности, оба РОМЫ..
    Но хитрый модер, на то и модер, чтобы определить: а не сидят ли оба РОМАНА на одном и том же адресе ?
     
  14. ROMA2730

    ROMA2730 Gefreiter

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Сообщения:
    47
    Адрес:
    Рівне
    Було так я не розумівся ще на цьому сайті “Reibert” і створив акаунт через «вконтакте».І з того акаунту «Рома Гулійчук» закинув щоб оцінити.Коли зайшов десь через пів години подивитись,що пишуть про знахідку то моєї сторінки вже не було і знову треба було заходити.Ну і я вже зайти чомусь не міг.І шось ввів свій емайл і виявилося,що у мене вже раніше був аккаунт”roma2730”.І тепер я не знаю як видалити той аккаунт.Вибачайте за помилки з повагою)
     
  15. Пенсионер58

    Пенсионер58 Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    86
    Лоты
      на продаже:
    4
      проданные:
    128
    Сообщения:
    1.579
    Адрес:
    Магадан
    Здравствуйте, хотите, камрад, я вам скину несколько фото подобных предметов - я имею ввиду сохран - которые тоже найдены возле речки?:eek:o_O:oops:
     
    ulitka_010 нравится это.
  16. ROMA2730

    ROMA2730 Gefreiter

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Сообщения:
    47
    Адрес:
    Рівне
    Ну давайте)
     
    Егор Задорожный нравится это.
  17. ulitka_010

    ulitka_010 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    19
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    44
    Сообщения:
    637
    Адрес:
    Львів
    Зовсім не зрозуміло, в чому тут проблема?
    Є наложений платіж, чи це буде продажа через приватні повідомлення, чи аукціон?
    Тут питання в іншому, яи ТС готовий віддати його
    І в приватних повідомленнях, напевне вже не одна пропозиція, про покупку))
     
    Пенсионер58 нравится это.
  18. ROMA2730

    ROMA2730 Gefreiter

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Сообщения:
    47
    Адрес:
    Рівне
    Так я готовий його продавати ,але ще хочу більше дізнатись про нього
     
    Егор Задорожный нравится это.
  19. ulitka_010

    ulitka_010 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    19
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    44
    Сообщения:
    637
    Адрес:
    Львів
    Загугліть чи пошукайте тут, інформаціі про даний карабін є дуже багато, так само як і продаж
     
    Пенсионер58 нравится это.
  20. Пенсионер58

    Пенсионер58 Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    86
    Лоты
      на продаже:
    4
      проданные:
    128
    Сообщения:
    1.579
    Адрес:
    Магадан
    Ось, і цей сохран я вважаю дуже гарним для цього місця біля річки...
     

    Изображения:

    76af416fb5a484077a21d2ae91127146.jpg
    f6b153eda85ae4e412ab880fc51f6a1c.jpg
    ccc6390dbdf13a13bb71cdc0f1d26aab.jpg
    Paul_Gudvin, ulitka_010, RIHARD 77 и ещё 1-му нравится это.
  21. ROMA2730

    ROMA2730 Gefreiter

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Сообщения:
    47
    Адрес:
    Рівне
    Ну незнаю.Це стан як з землі викопаний,але він близько в воді не лежав
     
  22. Пенсионер58

    Пенсионер58 Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    86
    Лоты
      на продаже:
    4
      проданные:
    128
    Сообщения:
    1.579
    Адрес:
    Магадан
    Не в обіду, камрад - у вашого стан "чердака" чи сухого сараю! Чи як казали камради - лежав він на дні цієї річки:D:beer:
     
    Kox 263-1 и ulitka_010 нравится это.
  23. Штурм

    Штурм General-major

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    539
    Лоты
      на продаже:
    52
      проданные:
    991
    Сообщения:
    11.229
    Адрес:
    OSTWALL
    А вот тут, позвольте не согласиться. Окружающая среда - великая мастерица, как по части сохрана, так и по его убийству. Состав почвы в Ваших местах может быть иным, потому и сохран неплохой, но иного плана. Еще раз повторюсь: сохран данного предмета максимально напоминает именно БОЛОТНЫЙ. Но, к болотному сохрану, можно также отнести предметы из озер. Все зависит от состава грунта. Болотных находок я видел немало, как и тех, что поднимались с реки, из ила. Вполне возможно, что К 98, изначально, лежал в воде, в иле, потому и сохранился. Позже река обмелела и он остался на краю..
     
    cheeguevarraa, ROMA2730 и Пенсионер58 нравится это.
  24. Штурм

    Штурм General-major

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    539
    Лоты
      на продаже:
    52
      проданные:
    991
    Сообщения:
    11.229
    Адрес:
    OSTWALL
    Обратитесь к модератору и попросите оставить один аккаунт, тот, который Вам удобнее, а клона удалить. И все: добро пожаловать на Райберт!
     
    cheeguevarraa и Пенсионер58 нравится это.
  25. Пенсионер58

    Пенсионер58 Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    86
    Лоты
      на продаже:
    4
      проданные:
    128
    Сообщения:
    1.579
    Адрес:
    Магадан
    Трошки підправився - дивіться вище:beer:
     
    Штурм нравится это.
  26. ROMA2730

    ROMA2730 Gefreiter

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Сообщения:
    47
    Адрес:
    Рівне
    Підкажіть як зв’язатися з модератором.Дякую