Реклама на REIBERT.info
Тема в разделе "Скільки коштує?", создана пользователем DONVOV, 27 дек 2013.
такая монета чего не будь стоит?
20 грн макс
Денарий к сожалению с утратами. Да 20 грн.
По ціні згідний, якщо врахувати, що він не рідкий. Додам тільки, що це денарій Адріана.
Спасибо с ув.