Манліхер М35

Тема в разделе "Скільки коштує?", создана пользователем Bandera2, 22 авг 2015.

Статус темы:
Закрыта.
  1. Bandera2

    Bandera2 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Сообщения:
    2.595
    Адрес:
    Біля лінії Арпада
    Під час розробки лісосіки в горах в дуплі старого бука знайшлася схованка браконьєра.Жілізо все на 5(замотане було в промасляну тряпку).Все робоче,всьо клацає, без однієї раковинки,надпись видно дуже чотко.Стан ще ліпший чим на фото.Яка на даний час ціна цієї знахідки?
     

    Изображения:

    20150821_151339.jpg
    20150821_151231.jpg
    20150821_151247.jpg
    20150821_151300.jpg
    20150821_151310.jpg
    20150821_151334.jpg
    Кіла2013 и Paul_Gudvin нравится это.
    1. Латунна протирка до нагана на ПСВ,клеймо 8
      350 грн.
    2. Оригинальные накладки склад.хранения на РН. Матераил-пропитанный орех.
      299 грн.
    3. (в наличии 3 шт.)
      Пружина новоробна,якісна.В лоті 1шт.
      350 грн.
    4. Мідна царська протирка-шомпол до револьверів системи Наган зразка 1895 р. Рідкісний колекційний пред...
      800 грн.
    5. Револьвер системи Лефоше.під реставрацію.
      4000 грн.
  2. БЛК

    БЛК General-major

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    30
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    66
    Сообщения:
    8.132
    Доброго дня! Деревяшку снимите и выкиньте.Сделайте фото всех деталей.Видится хороший сохран.
     
  3. ArtBorsuk

    ArtBorsuk General-major

    Сообщения:
    6.351
    Адрес:
    Karpatia
    Так М35 чи М43?
     
  4. Paul_Gudvin

    Paul_Gudvin Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    27
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    51
    Сообщения:
    2.838
    Адрес:
    Київ
    це 35,в 43 не така патронна коробка.
     
    Кіла2013 и drons нравится это.
  5. Bandera2

    Bandera2 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Сообщения:
    2.595
    Адрес:
    Біля лінії Арпада
    Добавляю більш якісні фото.Це 35,простозігнули стебель затвора.У 43 стебель чуть-чуть коротший.Сохран заліза бомба-це некопане,а домашній сохран.
     

    Изображения:

    IMG_0837.JPG
    IMG_0835.JPG
    IMG_0836.JPG
    Кіла2013 и ArtBorsuk нравится это.
  6. Bandera2

    Bandera2 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Сообщения:
    2.595
    Адрес:
    Біля лінії Арпада
    А по-ціні що підкажуть знатоки?
     
    МЫколЯ нравится это.
  7. иван777444333

    иван777444333 Oberst Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    44
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    94
    Сообщения:
    4.914
    Адрес:
    Копгород
    Убили его
     
  8. Bandera2

    Bandera2 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Сообщения:
    2.595
    Адрес:
    Біля лінії Арпада
    Патронник файний,а самі нарізи слабі.
     
  9. Анатольевич

    Анатольевич Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    60
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    132
    Сообщения:
    1.414
    Адрес:
    Украина
    Мушка на месте?
     
  10. Робинзон

    Робинзон Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    280
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    486
    Сообщения:
    5.344
    Адрес:
    Север. Украина
    Это Манлихер М35, сбивает с толку загнутый стебель затвора как у М43,но если присмотрется то видно что он "тюнингованый" хозяином изделия. По таким фото цене от 2000грн до 3000грн,без учёта новодельного приклада.
     
    анатолий. и БЛК нравится это.
  11. Bandera2

    Bandera2 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Сообщения:
    2.595
    Адрес:
    Біля лінії Арпада
    Так я писав що стебель загнутий.Це все рідне 35М,а *тюнінг* ніхто ненаводив.Вороніння ще рідне.Вечером скину більш інформативні і якісні фотографії.
     
  12. nimash1

    nimash1 Feldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    13
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Сообщения:
    459
    Адрес:
    украина
    номера совпадают?или это сборный манлихер,между стволом и рамой есть зазор,что приводит к мысле что ствол не родной,даный факт существенно может повлиять на стоимость,дайте пож.фото номеров крупным планом на стволе,раме и затворе,
     
  13. Bandera2

    Bandera2 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Сообщения:
    2.595
    Адрес:
    Біля лінії Арпада
    Аде розумаку на 35М були три номера.Там ставився номер тільки на ствол.То не 43М. Як був,так і є все що на фото. А я просив оцінку не у *баригів-перекупщиків*,а у розумних людей.
     
    ArtBorsuk нравится это.
  14. Bandera2

    Bandera2 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Сообщения:
    2.595
    Адрес:
    Біля лінії Арпада
    Всім відгукнувшимся(крім перекупщиків) дуже Файно Дякую.На карабін уже зробили 2 резерви.
     
    БЛК нравится это.
Статус темы:
Закрыта.