Магазин

Тема в разделе "Що це таке?", создана пользователем kbaxaxa, 28 мар 2026.

  1. kbaxaxa

    kbaxaxa Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    39
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    53
    Сообщения:
    539
    Адрес:
    ua
    Добрий день. Допоможіть визначити від чого магазин. Калібр 6.35, клейм немає. Заздалегідь дякую
    IMG_20260323_173128.jpg IMG_20260323_173150.jpg IMG_20260323_173251.jpg IMG_20260323_173233.jpg
     
    Bandera3 нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. Обсуждение https://reibert.info/threads/dve-modeli-karbolitovyx-samoljotov-rkka.1525424/
      1000 грн.
    2. 1200 грн.
    3. Коп на боевых позициях . Размер 125 x 120 и 120 x 115 мм. Почищены . Вес лота = 700 грамм . Лично с...
      100 грн.
    4. Не використовувалась. Знахідка зі стріха. Судячи з маркування 220V та 28W.
      1490 грн.
    5. Алюминий . Немного почищен . Вес - 60 грамм . Размер - 150 х 120 мм . Коп в блиндаже . До чистки был...
      120 грн.
  3. Ходер

    Ходер Oberleutnant

    Сообщения:
    1.947
    Адрес:
    Україна
    бажаю здоров'я, схоже від французького mab model A. Screenshot_20260328_213859_Chrome.jpg
     
    duke6kirill, Криос, Bangalor и 2 другим нравится это.
  4. kbaxaxa

    kbaxaxa Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    39
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    53
    Сообщения:
    539
    Адрес:
    ua
    Дуже дякую за підказку :beer: