Магазин Vig

Тема в разделе "ММГ и запчасти к ним", создана пользователем Ведмідь, 21 мар 2015.

Статус темы:
Закрыта.
  1. Продавец Ведмідь

    Ведмідь Stabsgefreiter

    Сообщения:
    317
    Адрес:
    Україна м.Львів
    Ціна 80євро за лот DSC_3374.JPG DSC_3375.JPG DSC_3376.JPG DSC_3377.JPG
     
  2. Интересные лоты

    1. Макет масогабаритный пістолет-кулемет Чехословаччина, роки випуску 1948-1968, модель SA-24 в комплек...
      4700 грн.
    2. (в наличии 3 шт.)
      Пружини новоробні. В лоті 2 пружини защолкі приклада і 1пружина кнопкі фіксації кришкі ствольної кор...
      1300 грн.
    3. Пропоную ММГ патрону 10,3х60R Swiss німецького виробництва Куля SG вагою 16.43 грамів
      260 грн.
    4. Прицел Зушки.
      250 грн.
    5. Пружина новая, склад.
      100 грн.
  3. Сергей Давыдов

    Сергей Давыдов Oberschütze

    Сообщения:
    104
    80 евро за один?
     
  4. Продавец Ведмідь

    Ведмідь Stabsgefreiter

    Сообщения:
    317
    Адрес:
    Україна м.Львів
    Доброго дня 80евро за всі. 1 штука 20евро.з пов.
     
  5. Сергей Давыдов

    Сергей Давыдов Oberschütze

    Сообщения:
    104
    они подходят?до мп 38
     
  6. Продавец Ведмідь

    Ведмідь Stabsgefreiter

    Сообщения:
    317
    Адрес:
    Україна м.Львів
    так точно.У мене в товариша МР-40 працює ідеально.Вони відрізняються нижньою кришечкою.Якщо є кришечка оригінальна ставите(міняєте) і получається як оригінал.З повагою
     
  7. Сергей Давыдов

    Сергей Давыдов Oberschütze

    Сообщения:
    104
    спасибо!я слышал просто что их нужно немножко подшлифовывать туго заходят вроде
     
  8. Продавец Ведмідь

    Ведмідь Stabsgefreiter

    Сообщения:
    317
    Адрес:
    Україна м.Львів
    на фото е один трошки підшліфований пробний знято мікрони але що хочу сказати оригінал також треба підшліфовувати підганяти в товариша один болтаеться а другий підганяв з пов
     
  9. Сергей Давыдов

    Сергей Давыдов Oberschütze

    Сообщения:
    104
    спасибо!я напишу!
     
  10. Сергей Давыдов

    Сергей Давыдов Oberschütze

    Сообщения:
    104
    20 евро это 520 гр вроде?
     
  11. Продавец Ведмідь

    Ведмідь Stabsgefreiter

    Сообщения:
    317
    Адрес:
    Україна м.Львів
    500грн. за 1 штуку з пов.
     
  12. Сергей Давыдов

    Сергей Давыдов Oberschütze

    Сообщения:
    104
    400 заберу один
     
  13. Продавец Ведмідь

    Ведмідь Stabsgefreiter

    Сообщения:
    317
    Адрес:
    Україна м.Львів
    доброї ночі 450грн.куда нейшло ще можна подумати но ніяк не 400 зпов.
     
  14. Сергей Давыдов

    Сергей Давыдов Oberschütze

    Сообщения:
    104
    Привет!дело в том что тут все продают по 400 и в магазине в Киеве тоже 400!у человека будет очень много их через месяц и тоже по 400!и у вас ржавые а у него в масле!
     
  15. Продавец Ведмідь

    Ведмідь Stabsgefreiter

    Сообщения:
    317
    Адрес:
    Україна м.Львів
    добро домовились коли проплотите
     
  16. Сергей Давыдов

    Сергей Давыдов Oberschütze

    Сообщения:
    104
    наложным платежом заберу!
     
  17. Продавец Ведмідь

    Ведмідь Stabsgefreiter

    Сообщения:
    317
    Адрес:
    Україна м.Львів
    відправка тільки по передоплаті виберу в маслі
     
  18. Сергей Давыдов

    Сергей Давыдов Oberschütze

    Сообщения:
    104
    сколько предоплата?
     
  19. Продавец Ведмідь

    Ведмідь Stabsgefreiter

    Сообщения:
    317
    Адрес:
    Україна м.Львів
    повна сума проплати 400грн.
     
Статус темы:
Закрыта.