Магазин ПСВ

Тема в разделе "Знахідки", создана пользователем bobikas, 10 авг 2021.

  1. bobikas

    bobikas Obergefreiter

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    109
    Адрес:
    Тернопіль
    Доброго здоров'я.Нарешті вибрався на коп. Мав вільних пару годин поїхав на розвідку .Більше отримав задоволення від копу ніж від знахідок.Саме цікаве на фото.
     

    Изображения:

    IMG_20210810_183208.jpg
    IMG_20210810_185805.jpg
    IMG_20210810_185909.jpg
    IMG_20210810_183938.jpg
    IMG_20210810_185916.jpg
    IMG_20210810_183944.jpg
    IMG_20210810_183954.jpg
    IMG_20210810_183958.jpg
    IMG_20210810_184015.jpg
    IMG_20210810_184022.jpg
    IMG_20210810_184553.jpg
    IMG_20210810_184600.jpg
    IMG_20210810_183215.jpg
    IMG_20210810_184634.jpg
    IMG_20210810_183222.jpg
    IMG_20210810_183226.jpg
    IMG_20210810_183234.jpg
    Artyr, kyltic, КАПЕР и ещё 1-му нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. Транспортировочный колпак на миномёт БМ-41. Коп в очень бодром сохране.
      650 грн.
    2. Детали затвора.Копано давно. 20-мм FlaK-30 — базовая модель, буксируемая зенитная пушка на колёсном...
      850 грн.
    3. Згодиться як антураж,для створення експозиції.Все як на фото.
      200 грн.
    4. 200 грн.
    5. помито водою
      222 грн.
  3. Дервиш

    Дервиш General-major

    Сообщения:
    5.428
    Адрес:
    .
  4. A10A

    A10A General-leutnant

    Сообщения:
    23.976
    Адрес:
    Київ, Україна
    ...тАк, "грАбен-магазин" на гвинтівки сімейства маузер 98...

    А що там робить французькая обойма для гвинтівки МАС-36 (вып.1938 року) - питаннячко ?
     

    Изображения:

    s-l300.jpg
    kyltic, bobikas и Мансур Львович нравится это.
  5. bobikas

    bobikas Obergefreiter

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    109
    Адрес:
    Тернопіль
    Дякую за визначення.Незнав що маузери мали такі магазини Думав що то якийсь невідомий автомат.А планку знайшов в двадцяти метрах від магазина і там ще попали патрони від ппш можливо десь проходила дсв.
     
    A10A нравится это.