Літрова фляга

Тема в разделе "Що це таке?", создана пользователем SанЬіч 74, 21 окт 2021.

  1. SанЬіч 74

    SанЬіч 74 General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    2
    Сообщения:
    13.240
    Мої вітання камради!!!
    Продовжуючи колекціонування фляга, натрапив та придбав таку красуню на одну літру...
    Підкажіть будь ласка якої вона країни та чи має відношення до Збройних сил.
    Матеріал - алюміній.
    Об'єм - 1 літр.
    Клейм немає...
     

    Изображения:

    1634835546399..jpg
    1634835596128..jpg
    1634835625719..jpg
    1634835641009..jpg
    1634835659117..jpg
    1634835677756..jpg
    1634835697922..jpg
    1634835744103..jpg
  2. Интересные лоты

    1. Ранний алюминевьій обод подшлемника немецкой каски. Есть клейма. Хорошее состояние
      1499 грн.
    2. Німецька каска під реставрацію в умілі руки. Метал кріпкий
      1500 грн.
    3. Німецька каска
      3500 грн.
    4. оригинал
      900 грн.
    5. Британский стальной шлем- "тарелка" 1942г. Редкий предмет, в хорошем коллекционном состоян...
      5750 грн.
  3. valerka

    valerka General-major

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    28
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    42
    Сообщения:
    6.253
    Адрес:
    Україна. Кропивницький
    Можливо помиляюсь,але здається мені,що кришка і кріплення для ремінця- токар Петрович і Ко.
     
    TarASha, grek68, Малежкин и 2 другим нравится это.
  4. Paddie

    Paddie Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    Сообщения:
    2.188
    Адрес:
    Харків, Україна
    До збройних сил взагалі навряд. Фурнітура та сам тип - скоріш турист.
     
    Oprishok, TarASha, grek68 и 4 другим нравится это.
  5. SанЬіч 74

    SанЬіч 74 General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    2
    Сообщения:
    13.240
    Дякую дуже за відповіді!!!
    Всім успіхів!!!
     
    Мансур Львович и valerka нравится это.
  6. SанЬіч 74

    SанЬіч 74 General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    2
    Сообщения:
    13.240
    З'ясував... Якщо цікаво - грецька фляга... Приблизно 60-70 р.р. До речи - армійська, бо на туристах, у греків, ставили пластиковий корок.