Брати-камради! Видав дід Хабарій на славнозвісних Боянах такі знахідки. Оцініть будь-ласка копьє для кавалерійськоі піки і примус, здається він, вага 2кг. латуні. Димовуху до уваги не беріть. Буду вдячний. З повагою.
Это НАКОНЕЧНИК пики и ПАЯЛЬНАЯ ЛАМПА, а не копьё и примус. Наконечник 400 - 600 гривень, лампа 80 - 140 гривень (в таком виде). ИМХО.
Так всетаки яка ціна, навіть не знаю як правильно виразитись, а то знову почнеться, копья, списа,піки і т.д. З повагою.