Коп на Марсе

Тема в разделе "Курилка", создана пользователем Roman170, 14 фев 2016.

  1. Roman170

    Roman170 Leutnant

    Сообщения:
    1.327
    Надеюсь многие знают известный роман Алексея Николаевича Толстого *Аэлита*.Понятно предприятие это затратное,но хабар будет замечательный!Придется открыть акционерное общество,выпустить акции и все такое.По мере накопления необходимой суммы,все акционеры смогут осуществить свою мечту.Я буду главным распорядителем акций.Присоединяйтесь![​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
    Meuller, minitarn3838 и фрокс нравится это.
    1. Назва - Кітель ДПСУ Стан - новий Колір - вудланд Матеріал - Rip-stop, комбінована тканина Комплектац...
      357 грн.
    2. Штани піксель Бірок ніяких не знайшов Розміри на фото Стан вживаний без суттєвих пошкоджень Чисті
      99 грн.
    3. Абсолютно нові, розмір на фото
      800 грн.
    4. Форма Украинской армии Минимальные следы бытования. В комплекте кепка, панама, китель, брюки.
      1500 грн.
    5. Размер и внешний вид подробно представлен на фото.
      300 грн.
  2. Мурад аль-Шах

    Мурад аль-Шах Oberst

    Сообщения:
    5.201
    Адрес:
    Вінниця
    А скафандр дасте?
     
    cvoy, Meuller, Volocuga и 3 другим нравится это.
  3. фрокс

    фрокс General-major

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    5.823
    Картошку выращивать станете?если да.то гадить под каждым кустом буду я.!
     
    cvoy, Efor, ejnalej и 5 другим нравится это.
  4. Мурад аль-Шах

    Мурад аль-Шах Oberst

    Сообщения:
    5.201
    Адрес:
    Вінниця
    І ви не врахували одного,- що там є хічніки,чужі та проча наволоч,і в них круглий рік сезон спарювання,так шо слова: "Я зроботи прішол,окак я устал,нє могу,нє хачу,чи накшталт у мене макітра болить! "
    Кажу зразу - нє пакатіт!
     
    Dron.istorik, Meuller, ejnalej и 3 другим нравится это.
  5. volent2299

    volent2299 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Сообщения:
    3.171
    Адрес:
    ДАП (Донецкий аэропорт)
    Готов предоставить свой корабль для перелета. За проценты. У меня процент меньше чем у пана К.
     

    Изображения:

    9073326.png
    гринго80, Meuller, ejnalej и 5 другим нравится это.
  6. Мурад аль-Шах

    Мурад аль-Шах Oberst

    Сообщения:
    5.201
    Адрес:
    Вінниця
    І коноплю, - там мєнтів нема! Гуляй душа! А ще можна самогон варити,та полювати на хіщніків!
     
    cvoy, Efor, Роня и 3 другим нравится это.
  7. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Сообщения:
    15.065
    Адрес:
    Лісостеп
    Це філіал теми про характерників, замість віршика, щоб ніхто нічого не запідозрив...:eek::eek::eek:

    upload_2016-2-14_22-55-53.png


     
    Русла Н, Romachick, ejnalej и 7 другим нравится это.
  8. Саня ZP.UA

    Саня ZP.UA General-major

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    8.640
    Адрес:
    Запоріжжя
    щось я не второпав, а на мд теж скафандр треба чи буде так працювати ???
     
    ejnalej, Роня, консерватор и 3 другим нравится это.
  9. D-day

    D-day General-leutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    10
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    23
    Сообщения:
    11.114
    Адрес:
    Ukraine
    А пам'ятаете дурнів, які типу на Місяці участки скуповували?
    От я баран, сплужив тоді, в мене на Венері гарний участочок був, не встиг продати(((

    Заробив би!!!!


    А що на Марсі можна викопати?
    Краще б з таким єнтузіазмом до мене на город просилися. Правда без процентів і решти. Чисто за ідею - покопать!!!
     
    yuriv, диверсант, Tayfun_U и 6 другим нравится это.
  10. vovc2301

    vovc2301 Oberst

    Сообщения:
    4.223
    Адрес:
    БАНДЕРШТАДТ
    Розігнавсь!ти підеш туди,а до нас кацап в сусідські брати набиватиметься?нє!хай вони на свою марсу пі....нзлюют пішки на скору ногу-в одній пантофлі.<тим більш-вони перші мазу забили на створення там правоцлавного поселення<без ґейропів та нас>.пресу моніторить вчасно тре.І їм збитки-і нам добре!
     
    Tayfun_U, Роня, D-day и 2 другим нравится это.
  11. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.197
    Адрес:
    від Сяну до Дону
  12. Саня ZP.UA

    Саня ZP.UA General-major

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    8.640
    Адрес:
    Запоріжжя
    пане А%
    не нагоняйте жуті перед спанням ...

    [​IMG]
     
    ejnalej, Роня, Allex761 и ещё 1-му нравится это.
  13. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.197
    Адрес:
    від Сяну до Дону
    та кацапи базу на місяці створити вирішили, але спочатку звідти тре німаків вигнати які після другої світової там оселились
     
    yuriv, Tayfun_U, vovc2301 и 6 другим нравится это.
  14. Мурад аль-Шах

    Мурад аль-Шах Oberst

    Сообщения:
    5.201
    Адрес:
    Вінниця
    Я в них звідти стрілятиму,зроблю корабля і запущу їм туди хіщніків!
     
    гринго80, Tayfun_U, vovc2301 и 5 другим нравится это.
  15. D-day

    D-day General-leutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    10
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    23
    Сообщения:
    11.114
    Адрес:
    Ukraine
    Циган з Західного автовокзалу))))
    І москалям звізда))))))
     
    Tayfun_U, vovc2301, Роня и 3 другим нравится это.
  16. Мурад аль-Шах

    Мурад аль-Шах Oberst

    Сообщения:
    5.201
    Адрес:
    Вінниця
    І ше з ж\д вокзалу пару штук і із Вапнярки повеселяти..
     
  17. D-day

    D-day General-leutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    10
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    23
    Сообщения:
    11.114
    Адрес:
    Ukraine
    То вже забагато, бо Марс спиз..., короче Марс треба шоб був, но без москалів))))
    Міру треба знати))))
     
    Tayfun_U, ejnalej, Роня и 2 другим нравится это.
  18. Саня ZP.UA

    Саня ZP.UA General-major

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    8.640
    Адрес:
    Запоріжжя
    так там не тіко німаки були ...

    [​IMG]

    [​IMG]
    [​IMG]
     
    volent2299, Meuller, ejnalej и 5 другим нравится это.
  19. фрокс

    фрокс General-major

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    5.823
    гринго80, volent2299, vovc2301 и 6 другим нравится это.
  20. Роня

    Роня Oberleutnant

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Сообщения:
    1.726
    Давайте-збирайтесь

    [​IMG]
     
    vovc2301, Luftwaffen, Roman170 и 6 другим нравится это.
  21. фрокс

    фрокс General-major

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    5.823
    А што с собой брать Нада на первое время?или выдадут?
     
  22. фрокс

    фрокс General-major

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    5.823
    Пользуясь случаем .продам марсоступы не много б.у.не дорого.
     
  23. Роня

    Роня Oberleutnant

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Сообщения:
    1.726
    Рабів побільше, для корму цуциків


    [​IMG]
     
    гринго80, vovc2301, Саня ZP.UA и 5 другим нравится это.
  24. Shams11

    Shams11 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    Сообщения:
    927
    Адрес:
    Днепропетровск, Украина
    life_on_mars_3.jpg
     
    vovc2301, Roman170, Роня и 6 другим нравится это.
  25. rotsen

    rotsen Oberfeldwebel

    Сообщения:
    299
    Адрес:
    Україна
    продам трёхверстовки Марса .
     
    yuriv, vittmann, Allex761 и 11 другим нравится это.