Каска

Тема в разделе "Що це таке?", создана пользователем Jawist, 13 ноя 2022.

  1. Jawist

    Jawist General-major

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    18
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    27
    Сообщения:
    7.943
    Адрес:
    Слобода
    Вітаю! Друг подарував таку каску, кинули нас на нову позицію, але я по деяким причинам не потрапив туди. Знайшли там таку каску, хтось уже іспитував на ній патрон бронебійний, також на неї потрапила кислота з акумулятора. Каска до цього скоріш за все була чердачна і в досить не поганому стані поки не попала на позицію....
    Підкажіть що за каска, мені бачиться італійка м33 але можу помилятись.
     

    Изображения:

    IMG_20221109_092402.jpg
    IMG_20221109_092407.jpg
    IMG_20221109_092411.jpg
    IMG_20221109_092429.jpg
    IMG_20221109_092433.jpg
    IMG_20221109_092438.jpg
  2. Интересные лоты

    1. (в наличии 1 шт.)
      Кольцо экстрактора на Маузер к98 состояние хорошее складское
      900 грн.
    2. 250 грн.
    3. Стебель затвора на Маузер к98 состояние по фото
      4200 грн.
    4. Экстрактор на Маузер к98 состояние хорошее по фото
      1250 грн.
    5. Тыльник Маузер К98. Складской. Остатки воронения. Поздний, на конец войны. С боковыми отверстиями.
      1100 грн.
  3. NALSUR

    NALSUR Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    23
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    37
    Вітаю. Схожа на болгарську,але не впевнений.
     
    StudenT(), Jawist и Александр Лемешко нравится это.
  4. Jawist

    Jawist General-major

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    18
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    27
    Сообщения:
    7.943
    Адрес:
    Слобода
    Та на скільки знаю у болгар штампований гребінь є
     
    StudenT() и SанЬіч 74 нравится это.
  5. NALSUR

    NALSUR Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    23
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    37
    Так є гребінь,але не у всіх моделей.Знайшов без нього.Дуже схожа на цю в темі.
     
    StudenT(), SанЬіч 74 и Jawist нравится это.
  6. NALSUR

    NALSUR Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    23
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    37
    Але все таки Ваша М 33 італійська. Дуже подібна. Чекаємо на справжніх знавців.:beer:
     
    StudenT(), Jawist и SанЬіч 74 нравится это.
  7. SанЬіч 74

    SанЬіч 74 General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    2
    Сообщения:
    13.240
    Італьяно фаЖіздо... М33. Однозначно!!!
     
    StudenT(), A10A, Jawist и ещё 1-му нравится это.
  8. Александр Лемешко

    Александр Лемешко Major

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Сообщения:
    2.723
    Адрес:
    Sumy
    Вітаю! Це Болгарський М51. Клон италійскої М33. З поваг.
     
    Последнее редактирование: 13 ноя 2022
    Vladimir N., vulcan888, Alex Richter и 10 другим нравится это.
  9. Jawist

    Jawist General-major

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    18
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    27
    Сообщения:
    7.943
    Адрес:
    Слобода
    Дякую! При бажанні можно відреставрувати під італійку м33?
     
    Александр Лемешко и StudenT() нравится это.
  10. Александр Лемешко

    Александр Лемешко Major

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Сообщения:
    2.723
    Адрес:
    Sumy
    Нема за що! Можна. Почати з окрасу. З поваг
     
    StudenT() нравится это.
  11. Paddie

    Paddie Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    Сообщения:
    2.188
    Адрес:
    Харків, Україна
    Болгарин М51\72. Від італійки Моделло 33 всіх ітерацій можна відрізнити по таких моментах: 1) Купол. Передній зріз відштамповки повністю заокруглений. Всі італійськи шоломи, від пре-ДСВ до післявоєнних мають характерне загострення. Крім того, в італійців немає такого "дашка", який нагадує більше про сімейство СШ. В болгарина М51 теж його нема, але й загострення теж нема. 2) Підшоломник. Шкіряний підбородник М33 фіксується на серьгах клепкою, по два на кожний ремінець, не прошивкою; підшолом має вентиляційну перфорацію не тільки на пелюстках (5 отворів на пелюстку), а й по ободу (по 5 отворів під кожною пелюсткою). Шов підшоломника не прямий, а Н-образний до 1944 та Z-образний після 1944. З 1966 року шоломи М33 комплектувались брезентовими підбородниками з широкими серьгами. Ще один момент, котрий завжди є в італійського підшоломника - перфорація розміру під правою серьгою. В болгар нема перфорації, а розмір вказується чорнильним штампом. Крім того, отвори в пелюстках під стяжний шнур, якщо ми кажемо за італійськи підшоломники після 1946 року - мають алюмінієві люверси. В болгар люверсів нема. Колір шкіри - в італійських підбородників він або grigio-verde (сіро-зелений), або чорний (в карабінерів); в болгар - руда шкіра.