грунтозацеп

Тема в разделе "Техніка та важке озброєння", создана пользователем MIXALKO, 11 авг 2018.

  1. MIXALKO

    MIXALKO Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    240
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    445
    Сообщения:
    150
    Адрес:
    турійськ
    доброго дня,чи може ця річ слугувати грунтозацепом,дякую.
     

    Изображения:

    DSCN7101.JPG
    DSCN7100.JPG
    DSCN7099.JPG
    DSCN7098.JPG
    DSCN7097.JPG
    RSCN7066.JPG
    Roma_1985 и gall 83 нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. Коп.Думаю що це саме цей люк. Товщина приблизно 27-30мм.На фото його видно, на нижній броні, ззаду в...
      5000 грн.
    2. Корс котел.Метал крепкий,багато рідної фарби
      1500 грн.
    3. Насадка для переливу палива з каністри, вермахт
      750 грн.
    4. До вашої уваги Центральна Приборна Панель Управління Танка “Valentine” - «Валентайн» Предмет був...
      20500 грн.
    5. накладки траків оізьби чистяться провірено (Sd.Kfz.-11;251;6)
      2500 грн.
  3. ded72

    ded72 Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    43
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    85
    Сообщения:
    2.135
    Адрес:
    Киев
    Доброго!
    На первых - 5 фотках - усилитель надгусеничной полки!
     
    Roma_1985, gall 83 и shoomaher609 нравится это.
  4. ded72

    ded72 Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    43
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    85
    Сообщения:
    2.135
    Адрес:
    Киев
    Доброго!
    На первых - 5 фотках - усилитель надгусеничной полки!
     
    MIXALKO и gall 83 нравится это.
  5. MIXALKO

    MIXALKO Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    240
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    445
    Сообщения:
    150
    Адрес:
    турійськ
    доброго,якщо можна від якого танка.
     
    gall 83 нравится это.
  6. gall 83

    gall 83 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    78
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    138
    Сообщения:
    3.143
    Такие усилители были и внутри танка с ув.
     
    ded72 и MIXALKO нравится это.