Гільзи до зенітки.

Тема в разделе "Скільки коштує?", создана пользователем Komar-TT, 21 окт 2023.

  1. Komar-TT

    Komar-TT Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    30
    Лоты
      на продаже:
    8
      проданные:
    50
    Сообщения:
    157
    Адрес:
    Украина
    Доброго дня.Підскажіть будь ласка по ціні цих трьох красунях.Чи можуть чогось коштувати.Дякую за кожну інформацію.
     

    Изображения:

    IMG_20231021_152613.jpg
    IMG_20231021_152559.jpg
    IMG_20231021_152533.jpg
    IMG_20231021_152527.jpg
    IMG_20231021_152518.jpg
    IMG_20231021_152514.jpg
    IMG_20231021_152510.jpg
    IMG_20231021_152507.jpg
    IMG_20231021_152422.jpg
    IMG_20231021_152400.jpg
    IMG_20231021_152355.jpg
    IMG_20231021_152352.jpg
    valerka нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. 12 калібр, все інше на фото. Із недоліків, курки. Один рідний, підварювався раніше, другий рідний, л...
      15000 грн.
    2. Знайдено на копі Не чищена зовсім Стан на фото
      1700 грн.
    3. Кнопки працюють. Пружина нормальна. Ціна за прицільне +мушка. Пакування за МІЙ кошт.
      2685 грн.
    4. Деталь от винтовки Росса-Энфилда , бодрый коп. На доп фото стрелкой показано место расположения дета...
      300 грн.
    5. 400 грн.
  3. valerka

    valerka General-major

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    28
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    42
    Сообщения:
    6.253
    Адрес:
    Україна. Кропивницький
    Не зенітка а авіаційна гармата НС37
    Ціна 100-200грн. в залежності від стану.
    https://reibert.info/lots/gilza-ns-37.1043959
    При бажанні швидко продати, можна і дешевше.
     
    Последнее редактирование: 21 окт 2023
    Otryta, Габелла 99, Omikron и 6 другим нравится это.
  4. Komar-TT

    Komar-TT Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    30
    Лоты
      на продаже:
    8
      проданные:
    50
    Сообщения:
    157
    Адрес:
    Украина
    О дякую велике вже буду знати.А на рахунок гільз ( будуть напевно стіл прикрашати.З повагою
     
    let4ik-737, Габелла 99, Omikron и 3 другим нравится это.