Германия

Тема в разделе "Де копати?", создана пользователем Ex41, 2 янв 2007.

  1. Janosz

    Janosz Schütze

    Сообщения:
    3
    Адрес:
    Swiebodzin
    50 км від вас
     
  2. Интересные лоты

    1. Большой мощный магнит. 600 кг. В комплекте альпинистский шнур , примерно 20 м. и большой карабин. Ра...
      1500 грн.
    2. Новый двухсторонний поисковый магнит D 94mm,толщина 28мм + 20 м паракорда d 6mm + карабин…
      2355 грн.
    3. Новый двухсторонний магнит D60mm.,толщина 22мм.паракорд d4mm,L20m…и карабин…есть новые поступления ....
      927 грн.
    4. Новый двух сторонний поисковый магнит D60 мм толщина 22мм…есть новый поступления,смотрите другие мои...
      795 грн.
    5. Новые два магнита D 32 mm..смотрите другие мои лоты,есть новые поступления…
      289 грн.
  3. Mobster

    Mobster Oberschütze

    Сообщения:
    10
    Адрес:
    Generalgouvernement
    :DДа ладно прекращай, даo_O 99 лет лично копаю везде, скажу за себя, когда я один, никогда проблем не было, с полицаями сталкивался с прибором в руках, вообще ни слова от них, ни каких вопросов. Здесь полицаи если видят что ты солидный чел, спокоен, холоден как сталь Круппа, да еще в военной форме BW, никогда к тебе не подойдут, а если зашуганый оборванец весом в 70 кило с мордой алкаша или дегенератаo_O, то ебстественно, проблемы будут:D Если честно, по этим причинам в Германии лучше копать одному, потому что все в основной массе здесь запуганы даже собственной тенью, с такими спалишься ни на чем:confused: Или ходить на коп с достойными, но и они в основном не берут с собой "балласт". Двое это уже как "в составе банды" квалифицируется:eek:
     
    Feodor и Alexej500 нравится это.
  4. Alexej500

    Alexej500 Obergefreiter

    Сообщения:
    492
    Адрес:
    Хмельн
    и копать нужно и лучше с приборами скрытого ношения.
     
    Reinhard T.E. Heydrich нравится это.
  5. Андрій Щербаков

    Андрій Щербаков Oberschütze

    Сообщения:
    21
    Доброго дня! Підкажіть чи є хто з Мюнхена? Тиждень як переїхали з України, прибор та лопату узяв, але де копати можна, а де не можна ще не зрозумів. Може хто з Мюнхена та знає місця?
     
    Alexej500 нравится это.
  6. Андрій Щербаков

    Андрій Щербаков Oberschütze

    Сообщения:
    21
    Доброго дня, може хто копає в районі Верхньої Баварії, в околицях Ізена, відгукніться. Кругом поля, ліса. Може хто може зорієнтувати?
     
  7. Deich

    Deich Oberst

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    В 42 роки вже теж випускають за кордон?
     
    флегМАТ нравится это.
  8. Андрій Щербаков

    Андрій Щербаков Oberschütze

    Сообщения:
    21
    Це взагалі ніяк не стосується того питання яке я задав. Чи дуже цікавить?
     
    Stach нравится это.
  9. флегМАТ

    флегМАТ Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    37
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    54
    Сообщения:
    1.005
    Адрес:
    Київська обл.
    Шукайте в інтернеті тамтешні копарські сайти та спільноти. На нас, так як і на Україну, не розраховуйте. Нехай щастить.
     
    ak1993 и maluk_payne нравится это.
  10. Андрій Щербаков

    Андрій Щербаков Oberschütze

    Сообщения:
    21
    Відповім розгорнуто особисто вам. Відрекомендуюсь: мобілізований з 26 жовтня 2022 року, звільнений у запас 31 липня 2025 року наказом командуючого десантно штурмових військ за сімейними обставинами. Заступник командира 3 артбатареї, артилерійського дивізіону, 77 окрема аеромобільна Наддніпрянська бригада десантно штурмових військ. Учасник бойових дій. Бахмут, Часів Яр, Харківський напрямок. Тепер прошу відрекомендуватися вас.
     
    HellHound, maluk_payne и fedya_valki нравится это.
  11. fedya_valki

    fedya_valki Leutnant

    Сообщения:
    2.885
    Адрес:
    Валки, Харьковская обл.
    Офiцер?
     
  12. Андрій Щербаков

    Андрій Щербаков Oberschütze

    Сообщения:
    21
    Не по темі, але відповім: Старший лейтенант.
     
  13. флегМАТ

    флегМАТ Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    37
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    54
    Сообщения:
    1.005
    Адрес:
    Київська обл.
    Та хулі тут відрекомендовуватися... Молодший лейтенант запасу, працюю в оборонці, маю бронь. Знаходжусь і копаю в Україні. Раз Ви написали в такий час і в такій темі, то будьте готові до подібних відповідей. По суті питання я вище сказав (але треба володіти іноземною мовою). З повагою.
     
    Hirurg ss и Deich нравится это.
  14. Андрій Щербаков

    Андрій Щербаков Oberschütze

    Сообщения:
    21
    Зрозуміло))) Тепер по темі, на форумі тема Де копати/Германія створена не мною, а нашими земляками, тому я і запитав. А тепер не по темі, вам, молодший лейтенант запасу працюючий в оборонці, на майбутнє порада, не знаючи людину не розкидуйтесь словами. Бажаю здоровʼя
     
    форт55, HellHound и хороший человек нравится это.
  15. флегМАТ

    флегМАТ Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    37
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    54
    Сообщения:
    1.005
    Адрес:
    Київська обл.
    Шановний колишній захисник України, я нічого ганебного на Вашу адресу не сказав, не треба іронізувати. Сімейні обставини різні бувають: опікунство, жінка третю дитину народила, тощо. Тема про коп, тому почекайте поки, можливо, відпишуться інші камради, хто зараз освоює нові простори ближнього зарубіжжя.
     
    Hirurg ss нравится это.
  16. Loky_BC

    Loky_BC Stabsgefreiter

    Здоров'я бажаю козаче не очікував тебе тут побачити . Ти ж наче на ппд останнім часом був ,а вже звільнився. Локі мій позивний ,твій колишній кд. Особисто знаю Андрія, служив і воював чесно без питань.
     
    Deich и флегМАТ нравится это.
  17. Андрій Щербаков

    Андрій Щербаков Oberschütze

    Сообщения:
    21
    РВ Бажаю здоровʼя!!! Оце так приємна несподіванка зустріти свого КД. Так звільнився у липні та вивіз дітей та дружину подалі від війни. Дуже радий вас тут бачити! Сподіваюсь, можливо колись на сумісний коп!!! Усього вам найкращого, Найкращий КД. Бережіть себе!!!
     
    Loky_BC нравится это.
  18. Loky_BC

    Loky_BC Stabsgefreiter

    Я ще трохи повоюю друже,трохи в іншій якості але в строю. Честь!