Газ-бак ПСВ.

Discussion in 'Скільки коштує?' started by Чур, Jun 30, 2012.

  1. Чур

    Чур Stabsfeldwebel

    Messages:
    844
    Location:
    границя
    Ось на стриху, попався такий бачок. Думаю, що первушний німець.Прошу оприділи із ціною. Відмив у солярі, бо був в мазуті. Видно залишки краски. Трішки погнутий. Кришка відкривається та закривається без проблем. Не гнилий, метал крепкий. Є клеймо на кришці.
    Дякую за допомогу.
    З повагою, Чур
     

    Images:

    Изображение 166.jpg
    Изображение 165.jpg
    Изображение 167.jpg
    Изображение 150.jpg
    Изображение 164.jpg
    Изображение 160.jpg
    1 person likes this.
  2. Интересные лоты

    1. Алюминевый копаный ящик,имеет утраты (на фото)
      650 грн.
    2. 1200 грн.
    3. 90 грн.
    4. Лента MG-34 MG-42, на 50+ патронов Отправка по полной предоплате или оплате доставки в обе стороны...
      700 грн.
    5. (в наличии 12 шт.)
      Оригинал, новые; клейма разные
      350 грн.
  3. zet[A]

    zet[A] Stabsfeldwebel Клуб взаимопомощи

    Messages:
    1,190
    Location:
    Belarus,Brest
    50$
     
    1 person likes this.
  4. Glausch

    Glausch Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    18
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    30
    Messages:
    2,694
    Location:
    Львів
    Свої 400грн. бак коштує! З нового року на форумі не було жодного германського бака на ПСВ. Вітаю хороша знахідка!
     
    1 person likes this.
  5. Чур

    Чур Stabsfeldwebel

    Messages:
    844
    Location:
    границя
    Дякую за допомогу:beer::beer:
    Добавлю фото проблемної частини.Дно та бік дещо погнутий, але міцний.
    З повагою, Чур
     

    Images:

    Изображение 174.jpg
    Изображение 176.jpg
    1 person likes this.