ДП 27

Тема в разделе "Скільки коштує?", создана пользователем никто не забыт, 13 июн 2022.

  1. никто не забыт

    никто не забыт Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    93
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    163
    Сообщения:
    2.200
    Адрес:
    Украина
    Вітаю, цікавить ваша думка з приводу ціни на такий набір, бодрий коп, нада підчищать, дякую, з пов.
     

    Изображения:

    IMG_20220613_205726.jpg
    IMG_20220613_205736.jpg
    IMG_20220613_205746.jpg
    IMG_20220613_205755.jpg
    IMG_20220613_210406.jpg
    IMG_20220613_210418.jpg
    IMG_20220613_210422.jpg
    IMG_20220613_210425.jpg
    IMG_20220613_210428.jpg
    IMG_20220613_210434.jpg
    IMG_20220613_210442.jpg
    IMG_20220613_210446.jpg
    IMG_20220613_210452.jpg
    IMG_20220613_210554.jpg
    IMG_20220613_210600.jpg
    IMG_20220613_210614.jpg
    IMG_20220613_210629.jpg
    IMG_20220613_210638.jpg
    IMG_20220613_210643.jpg
    IMG_20220613_210619.jpg
    VitalicBondarchuk1974, Roma_1985, kley и 9 другим нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. Метал в гарному стані.
      555 грн.
    2. Макеты двух минометных мин 50 мм Германия. Почищены и помыты. На двух макетах видны клейма и надписи...
      300 грн.
    3. Футляр від допників до німецького міномета Grw.34 81,4мм Напис на кришці; “Zusatzldg.s.Grw.34” і ниж...
      70 грн.
    4. Макет снаряда 8,8 см ( Тигр)
      1000 грн.
    5. 150 грн.
  3. никто не забыт

    никто не забыт Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    93
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    163
    Сообщения:
    2.200
    Адрес:
    Украина
    Немає думок?
     
  4. Yarik_jar

    Yarik_jar Moderator

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    69
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    121
    Сообщения:
    2.770
    Адрес:
    LA
    Зараз важко оцінювати, так як ринок подібних речей у своєрідному «застої». Ствол ранній і це плюс. Зробіть фото дульного зрізу. Якщо нарізи у доброму стані то ціна приблизно 1500-2000грн. Рама також у районі 2000. Спуск 200-300грн.
     
  5. никто не забыт

    никто не забыт Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    93
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    163
    Сообщения:
    2.200
    Адрес:
    Украина
    Дякую за допомогу, а як краще виставить на аук, усе разом чи окремо? З пов
     
  6. никто не забыт

    никто не забыт Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    93
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    163
    Сообщения:
    2.200
    Адрес:
    Украина
    Ось
     

    Изображения:

    IMG_20220613_210459.jpg
  7. Andregans

    Andregans General-major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    35
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    92
    Сообщения:
    11.666
    Адрес:
    Город-герой
    Приветствую.Я бы одним лотом продавал.
     
    никто не забыт нравится это.
  8. 24Stalker

    24Stalker Oberfeldwebel

    Сообщения:
    422
    Адрес:
    Харьков
    Ствол согнут,или это на фото кажется?
     
  9. никто не забыт

    никто не забыт Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    93
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    163
    Сообщения:
    2.200
    Адрес:
    Украина
    Можливо трохи і підігнутий
     
  10. 24Stalker

    24Stalker Oberfeldwebel

    Сообщения:
    422
    Адрес:
    Харьков
    Тогда,как по мне,все одним лотом....
     
    никто не забыт нравится это.
  11. никто не забыт

    никто не забыт Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    93
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    163
    Сообщения:
    2.200
    Адрес:
    Украина