Допомога з вибором 22lr

Тема в разделе "Вогнепальна зброя та боєприпаси", создана пользователем sanya prapor, 9 фев 2025.

?

Який краще

  1. Savage B22

    1 голосов
    11,1%
  2. Retay 2022 Sporter

    1 голосов
    11,1%
  3. Retay 2022 Hunter

    0 голосов
    0,0%
  4. інше

    7 голосов
    77,8%
  1. sanya prapor

    sanya prapor Oberschütze

    Сообщения:
    31
    Доброго всім шановні. Чекаю на дозвіл і кумекаю що собі брати. Планую болтовичок 22lr.
    Savage B22 FV-SR кал .22 LR 16,25" 1/2"-28
    https://ibis.net.ua/zbroia/details/...na-savage-b22-fv-sr-16-25-kal-22-lr-1-2-28-1/
    Retay 2022 Sporter TAN кал. 22 LR 51 см
    https://ibis.net.ua/zbroia/details/...retay-2022-sporter-kal-22-lr-stvol-56-sm-tan/
    Retay 2022 Hunter кал. 22 LR 51 см
    https://ibis.net.ua/zbroia/details/gvintivka-malokaliberna-retay-2022-hunter-kal-22-lr-stvol-56-sm/
    Не можу вибрати з цього списку, може хто володіє чимось з цього, та може щось порадити. Буду вдячним.​
     
  2. Интересные лоты

    1. Продам готовий до праці комплекс на базі Savage 110 Precision кал. 338LM. Настріл мінімальний, 40 по...
      200000 грн.
    2. Продам однозарядну гвинтівку калібра 22WMR виробництва Угорщини Lampagyar Budapest. В стволі 6 нарез...
      15000 грн.
    3. Продам мисливський карабів Тигр ( цивільна версія СВД). Калібр 7,62*54R. Рік випуску 1997, стан відм...
      95000 грн.
    4. Remington 700 SP (Special Purpose) .308 Win.USA Классический безотказный проверенный годами карабин...
      70000 грн.
    5. Снайперська гвинтівка Haenel RS9 G29 338LM (ЛЕГЕНДАРНА СНАЙПЕРСЬКА ГВИНТІВКА НІМЕЦЬКОГО БУНДЕСВЕРУ)...
      660000 грн.
  3. АЛЕКСЕЕВ

    АЛЕКСЕЕВ Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    Сообщения:
    29.702
    Адрес:
    Украина
    Добрый вечер
    Вот продается одна из вашего списка (там правда Рэтай Спортер 2020), но думаю что они мало чем отличаются и хозяин точно уже знает как они в эксплуатации так как настрелял из нее 1 500 патронов
    https://reibert.info/threads/retay-sporter-2020-22lr.1513059/
     
  4. crescente_anethum

    crescente_anethum Oberfeldwebel

    Сообщения:
    613
    Адрес:
    Миколаївщина
  5. sanya prapor

    sanya prapor Oberschütze

    Сообщения:
    31
  6. crescente_anethum

    crescente_anethum Oberfeldwebel

    Сообщения:
    613
    Адрес:
    Миколаївщина
    Ніхто вам і не пропонує читати 500 сторінок, питання поставлене у цій темі можна було поставити у тій темі і все, там спілкуються люди які "в темі", а ті поради і думки які висловили б по вашому питанню можливо згодилися б і ще комусь, питання і відповіді ставляться централізовано у відповідній темі інформація кодифікується а не розмазується по всіх гілках форуму.
     
    pilot44 нравится это.
  7. Sasha_bmw

    Sasha_bmw Schütze

    Сообщения:
    38
    Володію Retay 2022 Sporter, в руках дуже приємна, хід затвору плавний, без люфтів, ствол гарної якості, перевіряв бороскопом, єдине трохи важкувата.
     
    sanya prapor нравится это.
  8. pilot44

    pilot44 Feldwebel

    Сообщения:
    626
    Адрес:
    Полтавська
    Я також придивляюсь до болта. Поки що в мене два варіанта; спортер і хатсан. Хатсан в руку ліг добре і легший. Але ви його не розлядаєте, спортер сподобався після тестів ібіса, доволі точна зброя. А взагалі зараз чізу вам нарекомендують як панацею.
     
    Otryta нравится это.
  9. Sasha_bmw

    Sasha_bmw Schütze

    Сообщения:
    38
    Обирав між спортер і хатсан, то хатсан здався ніби іграшковим)
     
  10. pilot44

    pilot44 Feldwebel

    Сообщения:
    626
    Адрес:
    Полтавська
    Спортер по виробнику кращий, а хатсан легший. Мені в дереві сподобався.
     
    Otryta нравится это.
  11. Максим Каммерер

    Максим Каммерер Oberfeldwebel

    Сообщения:
    1.008
    Адрес:
    Одеса
    Якщо болтовик, то, або Savage Mark II, або CZ
     
  12. pilot44

    pilot44 Feldwebel

    Сообщения:
    626
    Адрес:
    Полтавська
    Я вже подумав що про чізу тут не буде :beer:
     
  13. Yarik0007

    Yarik0007 Schütze

    Сообщения:
    10
    Адрес:
    Чернигов
    Savage 64 полуавтомат, как вариант и цена и качество.
     
  14. АЛЕКСЕЕВ

    АЛЕКСЕЕВ Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    Сообщения:
    29.702
    Адрес:
    Украина
    Мне тоже Savage нравиться (был у меня в активном пользовании года четыре)
     
  15. Максим Каммерер

    Максим Каммерер Oberfeldwebel

    Сообщения:
    1.008
    Адрес:
    Одеса
    Вопрос был о болтовике. А так, 64F - конечно "да".
     
  16. pilot44

    pilot44 Feldwebel

    Сообщения:
    626
    Адрес:
    Полтавська
    А чіза?
     
  17. sanya prapor

    sanya prapor Oberschütze

    Сообщения:
    31
    Бюджет в планах +-25к, а чіза на стволі сама дешевша 33к, а на ібісі взагалі немає в наяності
     
  18. Максим Каммерер

    Максим Каммерер Oberfeldwebel

    Сообщения:
    1.008
    Адрес:
    Одеса
    Є ще Hatsan, де хто хвалить. Не знаю - подивіться десь в мілкашечних темах його обговорювали.
    Я б брав Mark II. У нього один недолік: розібрати затвор - це той ще квест
     
  19. pilot44

    pilot44 Feldwebel

    Сообщения:
    626
    Адрес:
    Полтавська
    Тому ми і Люди, бо нам всі фломастери на смак різні. Потрібно приходити і брати те що лягло в руку,до душі і серця. Скільки людей - стільки і відгуків.
     
    BVR и Otryta нравится это.
  20. Олександр Поляков

    Олександр Поляков Obergefreiter

    Сообщения:
    122
    Недоліків у нього два - затвор, що є меншим злом, бо не так часто то й робити треба, і ложа, а точніше - приклад, який у Саважа того дуже коротенький. Ну і не недолік, а фіча (для великих прицілів - то плюс) - відсутність відкритих прицільних. Зате у Саважа одразу планка Пікатіні на борту є (у Хатсана - тільки ластівчин хвіст), і товстіший ствол (кому як). З Хатсаном мав тільки одну мороку - коли приціл ставив, довелось добряче "погратись міліметрами", аби поставити так, щоб і зручно було дивитись, і колесо регулювання підсвітки затвору не заважало - воно у мене на прицілі справа, зараз все Ок, але "пролітає" ручка затвору кожен раз за 1-1,5 мм від нього. Колись був у мене Ліперс якийсь, то там підсвітка зверху, і ніяких проблем не було з болтом (але фото точно такого ж Діскавері бачив на моїй гвинтівці, того і купив). В цілому, жодних проблем, описаних багато де - глюків при екстракції гільз, наприклад, у мене немає, але затвор вже "новий", без чорної полоски спереду, у відео якийсь американець на Ютубі на цьому і наголошував - стара версія мала проблеми, а ще у мене спуск максимально легкий, короткий та прогнозований, спершу аж незвично було - перший постріл відбувся буквально несподівано - націлився, почав натискати, і "бах", там грам 400-500, не більше (або з заводу так налаштовано, або у нас вже в магазині хтось викруткою пошаманив, хоча слідів втручання на болтах - не видно, нові). Відчувається робота спуску нормально тільки при зведеній пружині, тоді ж затвор взагалі рухатись перестає, в незведеному стані - трошки похитується, але то так і на CZ452, з якої Хатсан скопіювали. При відсутності набою в патроннику- НЕ дістає до ствола (клав папірець, перевіряв), і нічого не наклепує, але намагаюсь не робити холостих спусків, затиснув гачок, і плавно опустив ручку болта. Ну і у Хатсана мого, поки що принаймні, НЕЙМОВІРНО тугий при постановці (як варіант - він ЗДАЄТЬСЯ таким, бо маленький, тонкий, і металевий - в рукавицях стрілецьких все легше) і трошки голосний при знятті запобіжник, але то розпрацьовуватись вже почало, і ставив я його на запобіжник пару разів для тесту, і тільки раз зарядженим (поки пружину не звів - не ставиться, як і на більшості болтів). Магазини для Хатсана є без питань - замовив, приїхав, працює (https://xtarget.com.ua/ua/p2476950208-magazin-hatsan-escort.html), єдиний нюанс - тільки на 10 набоїв, а хотілось би і зо дві "п'ятірки" ще мати, які не виступають за контур ложа (пошуки в Європі і навіть Туреччині - результатів поки не дали).
    І попри всі недоліки геометрії ложа, у Саважа, як мені здалось, кращий пластик там, хоча Хатсанівський - теж цілком Ок, рівненько все і без недоліків (Хатсан у нас є і в ламінаті, і в дереві, але там 2 мінуси - КОЛЬОРИ, які просто дикі у ламінату, і відсутність Пікатіні знизу, але і величезний плюс - регульовані затильник і щока).
     
    sanya prapor нравится это.
  21. Олександр Поляков

    Олександр Поляков Obergefreiter

    Сообщения:
    122
    Трошки не в тему - де зараз нормальну щоку на мій Хатсан прикупити можна (або чисто під ліве плече, або "двосторонню" максимально)? Сайт "Люфи" - не актуальний взагалі, свердлити приклад під якийсь неперевірений китай - бажання немає (тканинна/шкіряна щока - НЕ підійшла жодна, зависокі)...
     
  22. Максим Каммерер

    Максим Каммерер Oberfeldwebel

    Сообщения:
    1.008
    Адрес:
    Одеса
    У мене був такий Savage Mark II як на фото
    На ньому цілик/мушка були, але я їх зняв - видно прорізі на стволі, де вони стояли.
    Зняв, бо планував їх поставити на Savage 64F.
    так і продав без нічого - приціл лишив собі.

    Приклад дійсно трохи закороткий - мабуть ложе для юнаків.
    Але він закороткий щоб стріляти лежачи. Стоячи і сидячи - стріляти цілком нормально.
    Я зсунув приціл уперед - і все було гаразд.
     

    Изображения:

    Общий вид 1.jpg
    Сверху.jpg
    Олександр Поляков нравится это.
  23. Максим Каммерер

    Максим Каммерер Oberfeldwebel

    Сообщения:
    1.008
    Адрес:
    Одеса
    А тут немає майстрів замовити?
     
  24. Олександр Поляков

    Олександр Поляков Obergefreiter

    Сообщения:
    122
    Конкретно по такому питанню - не бачив...
     
  25. Олександр Поляков

    Олександр Поляков Obergefreiter

    Сообщения:
    122
    Так отож, лежачи не вийде... А хочеться (єдине легальне стрільбище таких плюшок, як столи - не має поки), і у нас зараз виключно FV-SR той Саваж, з товстим коротким стволом з різьбою. З відкритих я то не планую сильно стріляти (зір), але їх наявність, і попадання з першого разу з них в кришечку від "півторачки" - радують.
     
  26. АЛЕКСЕЕВ

    АЛЕКСЕЕВ Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    Сообщения:
    29.702
    Адрес:
    Украина
    Да, действительно у Savage Mark II приклад короткий и маленький
    Когда то у меня было одновременно три мелкашки (на фото Savage Mark II самый нижний) и именно по нему, кроме как неудобного приклада претензий больше не было (точный, простой, надежный), а найти тогда хорошее ложе для этой модели (в отличии от того же Ругера) было сложно (шасси от MDT в Украину мы еще не завозили) именно по этой причин я его в принципе то и продал...
    DSCN2109.JPG DSCN2110.JPG
    +