Биті глушники

Тема в разделе "Вогнепальна зброя та боєприпаси", создана пользователем Dergrosser, 29 мар 2026.

  1. Dergrosser

    Dergrosser Schütze

    Сообщения:
    4
    Адрес:
    Київ
    Дісталися отакі два глушники. Зі слів попереднього власника настріл не великий. Я так розумію, він їх погано накручував, або вони в процесі скручувалися.

    Питання полягає в тому, чи можна з ними щось зробити, чи тільки під викидання?
     

    Изображения:

    IMG_20260328_172859.jpg
    1. Новый, заводской удлинитель-насадка для гладкоствольного ружья АRmsan A612 в 12калибре, имеется Внут...
      2500 грн.
    2. Цевье на Тоз34Р. Новое.Материа орех.
      1700 грн.
    3. Приклад мисливської рушниці Іж-43 старого зразка до 1988 року.Приклад цілий без дефектів.Англійська...
      2500 грн.
    4. Гвинти крішення лобовой коладьи на Тоз 34.. Нові.
      800 грн.
    5. По фото
      250 грн.
  2. AlexVel

    AlexVel Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    428
    Адрес:
    Украина
    А как у небольшого настрела может быть такое облезлое состояние?? Их об гравий били? Думаю там внутри все давно уже прогорело
     
    Kineas нравится это.
  3. gheka

    gheka Oberst

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    27
    Лоты
      на продаже:
    2
      проданные:
    60
    Сообщения:
    4.436
    Адрес:
    Вільна Україна
    Вітаю.
    _ зпобіть якісне фото різьби
     
    кучукаю, treal, kripers338 и 4 другим нравится это.
  4. crescente_anethum

    crescente_anethum Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    749
    Адрес:
    Миколаївщина
    Металобрухт. Схоже на калаші стояли. У товариша є Калаш МКМ , так він при мені ним три глушника запоров, різьба на стволі там нарізалася не для глушника тому і завдання на точність і співвісність не ставилося, куля черкає десь сепаратор, або вихід, ну і результат як на фото вище, куля звичайно летять хто вліс хто по дрова на 50 метрів у відро не попадає. Навіть якщо ви це поставите на ствол який має гарну різьбу воно буде як мінімум дуже сильно міняти СТП тому що вдстань від кулі яка проходить глушником до стінок сепараторів навколо не одинаковий , десь буде прориватися більше газів і це впливатиме на кулю.
     
    Последнее редактирование: 29 мар 2026
    Фон Манштейн, Kineas, gheka и 2 другим нравится это.
  5. M.Y.

    M.Y. Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    0
    Сообщения:
    304
    Адрес:
    Житомир
    В цілому згоден. Як варіант - розточити на більший калібр.
     
    Dergrosser, crescente_anethum и akms1974 нравится это.