Інше Балон ВД Sefic

Тема в разделе "Пневматична зброя", создана пользователем RLY_SLO, 2 май 2026.

  1. Продавец RLY_SLO

    RLY_SLO Stabsgefreiter

    Сообщения:
    473
    Адрес:
    USA
    Балон ВД Sefic, робочий тиск 300 бар, об'єм 3 літра
    Ціна 5000
     

    Изображения:

    IMG_20260502_142809.jpg
    IMG_20260502_142916.jpg
    IMG_20260502_143001.jpg
    IMG_20260502_142847.jpg
  2. Интересные лоты

    1. Цельнометаллическая копия огнестрельного револьвера Магнум Smith & Wesson Model 29, газобалонный...
      6000 грн.
    2. В гарному стані
      15000 грн.
    3. (в наличии 2 шт.)
      Ремкомплект 6 колец мр 654
      200 грн.
    4. (в наличии 3 шт.)
      Свинцеві кульки до пневматичної гвинтівки періоду ссср. Ціна за упаковку.
      180 грн.
    5. (в наличии 2 шт.)
      Кулі ВВ Black для пневматичної зброї Сталеві , покриття чорне Калібр 4.5мм Упаковка 1000 шт. В лоті...
      190 грн.
  3. xeen

    xeen Gefreiter

    Сообщения:
    71
    Адрес:
    м.Рівне
    Чохол в комплекті?
    Резерв на день будь ласка.
     
  4. Продавец RLY_SLO

    RLY_SLO Stabsgefreiter

    Сообщения:
    473
    Адрес:
    USA
    Так в комплекті все як на фото
     
  5. Djamal

    Djamal Schütze

    Сообщения:
    11
    Це шо йому майже 8рокiв.?!
    На 5 роках вже мiняють.
    Бо можуть зробити бум...
     
  6. Юрий Голубов

    Юрий Голубов Obergefreiter

    Сообщения:
    135
     
  7. Продавец RLY_SLO

    RLY_SLO Stabsgefreiter

    Сообщения:
    473
    Адрес:
    USA
    Термін такого балону 15 років,що вказанно на самому балоні (на фото видно)
    2018+15 =2033
     
    Алексей Tyman нравится это.
  8. Продавец RLY_SLO

    RLY_SLO Stabsgefreiter

    Сообщения:
    473
    Адрес:
    USA
    Продано